10 Ιαν

Μάγειρας - Βοηθός Μάγειρα

Αμοργός Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται μάγειροι και βοηθοί μαγείρων για σεζόν στο εστιατόριο Youkali στην Αμοργό.

Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία και προϋπηρεσία σεζόν και γνώση θαλασσινού μενού.

Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση, Διαμονή

Λεωνίδας Μουμούρης

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιαν
Κέρκυρα [Stavros Taverna]

Ζητείται βοηθός μάγειρα απο εστιατόριο στη Νότια Κέρκυρα για την καλοκαιρινή σεζόν 2020. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Διατίθεται διαμονή και διατροφή από την επιχείρηση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα για σχάρα σε εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Γνώση ψησίματος κρεάτων και ψαρικών Γνώση σχάρας & φριτέζας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Κυλιόμενα Ρεπό Κυλιόμενα Ωράρια

21 Ιαν
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Μάγειρα - Ψήστη  για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Απαραίτητα προσόντα: Γνώση σε σούβλα και ψησταριά Κάτοικος Ν.Μαγνησίας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Εργασία όλα τα τριήμερα & Σεζόν 2020 (έως τέλη Σεπτέμβρη)

16 Ιαν
Κασσάνδρεια [ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΕ]

ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΛΑΝΤΖΙΕΡΗΣ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΖΕΣΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Ή ΠΡΩΙΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 3ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ, ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ, ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ Κ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

07 Ιαν
Ζάκυνθος [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Ζάκυνθο, Ζητά μάγειρες Β & Γ για ζεστή, και μαγείρισσα Β για κρύα κουζίνα μπουφέ. Σεζ΄όν 2020. Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη εμπειρία 1 έτους σε παρόμοια θέση, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, μισθός σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία ,διαμονή και διατροφή. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ στο παρακάτω email. Με απαραίτητη την αναγραφή ονοματεπώνυμου και την θέση εργασίας.