10 Ιαν

Υπάλληλος γραφείου

Πειραιάς Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος γραφείου με βασικές γνώσεις λογιστικής και Η.Υ. Excel, Word
Αρμοδιότητες: Έλεγχος ταμείων, απογραφές & γενικές λογιστικές εργασίες επικουρικά
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος Β´ Κατηγορίας, διάθεση για δουλειά, ευγένεια, οργάνωση, επικοινωνία, συνεργασία.
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο αντικείμενο εργασίας
Η εταιρία προσφέρει: Αρκετά ικανοποιητικό σταθερό μισθό, ασφάλιση, οικογενειακό και φιλικό περιβάλλον εργασίας , εκμάθηση/εκπαίδευση όπου χρειαστεί.

Telephone
Αποστόλου Αβραάμ

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AXONAS Agriparts]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Αρμοδιότητες: ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ-ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΡΙΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ (Proficiency) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΗΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΩΝ (ΚΕΦΑΛΑΙΟ,ERP) Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 25-30 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Ν.ΤΑΣΙΟΥΝΗΣ ΑΒΕΕ ΜΑΡΜΑΡΑ- ΓΡΑΝΙΤΕΣ]

Από Ανώνυμη Εταιρεία επεξεργασίας μαρμάρου, ζητείται νέος/νέα έως 35 χρονών, για να εργαστεί ως υπάλληλος γραφείου στη διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου, παραγγελιοληψία, γραμματειακή υποστήριξη & υποδοχή πελατών. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις τιμολόγησης και διακίνησης , τήρηση Γ' κατηγορίας βιβλία, γνώση χειρισμού Η/Υ, MS OFFICE, γνώση αγγλικής γλώσσας, 3 μήνες κάρτα ανεργίας Η εταιρία προσφέρει: αποδοχές βάσει προϋπηρεσίας, ασφάλιση Αποστολή βιογραφικών...

... στο παρακάτω email.

Tags:

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Άτλαντας]

Κυρία, υπάλληλος γραφείου για 4ωρη απασχόληση Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση - ενημέρωση πελατών Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία σε τηλεφωνική ενημέρωση Επιθυμητά Προσόντα: ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, μπόνους, ασφάλιση ΙΚΑ

10 Ιαν
Πειραιάς [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ-ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ

16 Ιαν
Αθήνα [Freeway Travel]

Υπάλληλος κρατήσεων γραφείου γενικού τουρισμού (Βριλήσσια). Αρμοδιότητες: Κρατήσεις αεροπορικών -ακτοπλοϊκών εισιτηρίων και ξενοδοχείων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ταξιδιωτικό γραφείο και γνώσεις συστήματος ακτοπλοϊκών εισιτηρίων (Liknoss), έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων (θα προτιμηθεί γνώστης συστήματος Worldspan), κρατήσεις ξενοδοχείων και καλή γνώση αγγλικών.