10 Ιαν

Ζητείται Καμαριέρα

Θάσος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Καμαριέρα έμπειρη και υπεύθυνη για οικογενειακό παραλιακό ξενοδοχείο στον Ποτό της Θάσου.
Εργασία από Απρίλιο με Οκτώβριο.
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους
Επιθυμητά Προσόντα: Ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν ανάλογα
Η εταιρία προσφέρει: Παρέχεται διαμονή, ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση. Φιλικό και ιδιαίτερα ευχάριστο περιβάλλον

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιαν
Θάσος [ΣΩΤΗΡΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΡΟΥΜΑΝΑ, Η ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ, ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ (ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ) ΣΤΗ ΘΑΣΟ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2020.

22 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΠΟΡΤΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΣΤΗ ΘΑΣΟ, ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ στον αριθμό δίνεται παρακάτω.

11 Ιαν
Αθήνα [ΝΤΙΝΟΥ]

Περιγραφή: Ζητείται καμαριέρα 800 και βοηθός σερβιτόρου Μισθός 1000, ΙΚΑ, διαμονή, διατροφή. Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

24 Ιαν
Σέρρες [ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ Γ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Αρμοδιότητες: ΤΡΟΦΙΜΑ-ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙ ΦΟΡΤΗΓΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: 25-40 ΕΤΩΝ με Απαραίτητη προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία σε διανομή κατεψυγμένων ειδών ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΜΕ EMAIL (ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ) ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

23 Ιαν
Αθήνα [ΜΑΡΙΟΣ]

Από ψητοπωλείο στην Πετρούπολη, ζητείται ΨΉΣΤΗΣ για βραδινή απασχόληση, έως 40 ετών, για σταθερό 6 ήμερο ωράριο, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Πληρωμή κάθε μέρα, ασφάλιση, δώρα, ένσημα με όρεξη για δουλειά.