10 Ιαν

Ζητούνται υπάλληλοι Πρατηρίου υγρών καυσίμων

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται κοπέλες, Υπάλληλοι εξυπηρέτησης πελατών (Πωλήτριες) υγρών καυσίμων, στην πλατφόρμα (αντλίες), καθώς και για την πώληση προϊόντων πρατηρίου (λάδια-αξεσουάρ).

Αρμοδιότητες: Πώληση υγρών καυσίμων, στην πλατφόρμα (αντλίες), καθώς και πώληση προϊόντων πρατηρίου (λάδια-αξεσουάρ).

Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία 18 έως 35 ετών.
Ευγενική και πελατοκεντρική συμπεριφορά-αντίληψη
Ευχέρεια στην επικοινωνία
Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου
Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο

Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κλάδο ή σε πωλήσεις λιανικής

Η εταιρία προσφέρει:
Αρκετά ικανοποιητικός σταθερός μισθός
Ασφάλιση
Bonus επίτευξης στόχων
Οικογενειακό περιβάλλον εργασίας

Telephone
Αποστόλου Αβραάμ

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιαν
Κέρκυρα [ΑΦ]

Ζητούνται ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ από Ιατρείο στην Κέρκυρα για το έτος 2020. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Καλή γνώση Αγγλικής, Γαλλικής, Ιταλικής & Γερμανικής Γλώσσας, Καλή χρήση Η/Υ, Δίπλωμα Αυτοκινήτου ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ στο παρακάτω email.

22 Ιαν
Θήρα [Ν.ΖΟΥΡΙΔΗ]

Όλες οι ειδικότητες Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικές αποδοχές, ασφάλιση, διαμονή

20 Ιαν
Ρέθυμνο [Τουριστικό]

υπάλληλοι Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία/γνώση αγγλικών Η εταιρία προσφέρει:διαμονή

20 Ιαν
Αθήνα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, αναζητά για πλήρη ή μερική απασχόληση Υπάλληλο για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ. Ωράριο κυλιόμενο πρωί – απόγευμα, 6ήμερη εργασία, με κυλιόμενο ρεπό. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή ισότιμου εκπαιδευτικού ιδρύματος - Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας - Άριστη γνώση Υπολογιστών - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: Μισθός & Bonus

18 Ιαν
Πειραιάς [ALPHA DEAL]

ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΙΚΗ Ζητεί νέα -ο για υπάλληλο γραφείου. Πλήρης απασχόληση, 09.00-13.30μμ και 17.30-20.30. Σάββατο 10.00πμ-14.00μμ. Θέση: γραμματεία, χρήση προγραμμάτων, διαχείρισης ιντερνετ. Απαραίτητα προσόντα: πολύ καλές γνώσεις Η/Υ, Microsoft Office, Photoshop, Social Media, προγραμμάτων internet και αγγλική γλώσσα. Ικανότητα στην επικοινωνία, υπομονή, με διάθεση συνεργασίας απόφοιτη-ος ΤΕΙ/ΙΕΚ. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο έτη σε αντίστοιχη θέση. Εργατική-ος...

... με ενδιαφέρον προς τα ακίνητα, με κατοικία περιοχές Πειραιά και Προάστια.
Μισθός, αμοιβή 550€, ΙΚΑ
Στείλτε μας βιογραφικό σημείωμα και κατόπιν αξιολόγησης θα σας σταλεί πρόσκληση για συνέντευξη.