10 Ιαν

Κοπέλες για προωθητικές ενέργειες

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η d2cNorth, εταιρεία που δραστηριοποιείται στο direct marketing, sales promotion και marketing research στην Θεσσαλονίκη από το 2009, αναζητά κοπέλες για προωθητικές ενέργειες στη Θεσσαλονίκη.

Προφίλ Υποψηφίων:
Προσεγμένη εμφάνιση
Ύψος άνω 1,65m
Επικοινωνιακές δεξιότητες

Η εταιρεία προσφέρει:
Εξαιρετικές αποδοχές με ασφάλιση
Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία στο παρακάτω email.
Facebook page: Direct 2 Consumer North

Telephone
d2c North

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιαν
Θεσσαλονίκη [d2c North]

H d2cNorth, εταιρεία που δραστηριοποιείται στο direct marketing, sales promotion και marketing research στην Θεσσαλονίκη από το 2009, αναζητά κοπέλες για προωθητικές ενέργειες στη Θεσσαλονίκη. Προφίλ Υποψηφίων: -Προσεγμένη εμφάνιση -Ύψος άνω 1,65m -Επικοινωνιακές δεξιότητες Η εταιρεία προσφέρει: -Εξαιρετικές αποδοχές με ασφάλιση -Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία στο παρακάτω email. Facebook page: Direct 2 Consumer...

03 Ιαν

Η d2cNorth αναζητά άτομα 18-25 ετών για συμμετοχή σε προωθητικές ενέργειες στη Θεσσαλονίκη. Εξωστρεφείς, με ευχέρεια λόγου, προσεγμένη εξωτερική εμφάνιση. Βιογραφικό με φωτογραφία Facebook page: Direct 2 Consumer North

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται τεχνικός και βοηθός εγκαταστάτης συναγερμών, καμερών cctv, πυρανίχνευσης κ.α. Ο υποψήφιος, θα πρέπει να διαθέτει: • Απαραίτητη εμπειρία σε εγκατάσταση συστημάτων Συναγερμού, CCTV, Δικτύων κτλ. • Λευκό ποινικό μητρώο • Καλή γνώση Αγγλικών • Γνώσεις Η/Υ • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη και σταδιοδρομία στον κλάδο • Διάθεση για ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της επιχείρησης • Επιθυμητή ηλικία μέχρι 35 Η...

... Επιχείρηση προσφέρει:
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Αξιοπρεπείς αποδοχές ανάλογα με την εμπειρία και την εξειδίκευση στο αντικείμενο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρη απασχόληση

Tags:

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Salonica Auto Gas]

Ζητείται άτομο 30-45 ετών, για εργασία σε πρατήριο υγραερίου, για ανεφοδιασμό αυτοκινήτων, για ημέρα Κυριακή.

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FIRE GAS ENERGY]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ-ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ &ΕΥΦΡΑΔΕΙΑ ΛΟΓΟΥ