10 Ιαν

Επίσκεψη επαγγελματικών χώρων

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία flywalk αναζητεί νέους με όρεξη για εργασία, χαμόγελο και καλή ικανότητα επικοινωνίας. Οι ενδιαφερόμενοι θα επισκέπτονται επαγγελματικούς χώρους (B2B) ή θα καλύψουν θέσεις promoter. Παρακαλούμε στείλτε τα βιογραφικά σας στο παρακάτω email.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Θεσσαλονίκη [X.BOUFOS & YIOS O.E]

Ζητείται ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ για συνεργείο της Θεσσαλονίκης. Εξειδικευόμαστε σε οχήματα Mercedes, από ελαφρά Van μέχρι φορτηγά. Παρέχονται μισθός και ασφάλιση. Δεχόμαστε μόνο σοβαρές προτάσεις. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 1.000,00€ /μήνας

18 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HGN International]

Η παιδική φροντίδα / babysitter είναι επιθυμητή για άμεση απασχόληση επειδή είμαστε πάντα απασχολημένοι, αρχίζοντας τον επόμενο μήνα και για διάρκεια 2 ετών. Χρειαζόμαστε ένα πρόσωπο που να είναι υπεύθυνο, ειλικρινές, εργατικό, που ξέρει πώς να κάνει τη βασική οικιακή εργασία. Μπορεί να είναι είτε άνδρας είτε γυναίκα.

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται τεχνικός και βοηθός εγκαταστάτης συναγερμών, καμερών cctv, πυρανίχνευσης κ.α. Ο υποψήφιος, θα πρέπει να διαθέτει: • Απαραίτητη εμπειρία σε εγκατάσταση συστημάτων Συναγερμού, CCTV, Δικτύων κτλ. • Λευκό ποινικό μητρώο • Καλή γνώση Αγγλικών • Γνώσεις Η/Υ • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη και σταδιοδρομία στον κλάδο • Διάθεση για ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της επιχείρησης • Επιθυμητή ηλικία μέχρι 35 Η...

... Επιχείρηση προσφέρει:
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Αξιοπρεπείς αποδοχές ανάλογα με την εμπειρία και την εξειδίκευση στο αντικείμενο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρη απασχόληση

Tags:

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Salonica Auto Gas]

Ζητείται άτομο 30-45 ετών, για εργασία σε πρατήριο υγραερίου, για ανεφοδιασμό αυτοκινήτων, για ημέρα Κυριακή.

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FIRE GAS ENERGY]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ-ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ &ΕΥΦΡΑΔΕΙΑ ΛΟΓΟΥ