10 Ιαν

ΟΔΗΓΟΣ, ΟΔΗΓΟΣ -ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Σάμος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΑΔΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗ Μ/Ε ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ
Η εταιρία προσφέρει: 1 ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ 1 ΟΔΗΓΟ ΚΑΙ 1 ΟΔΗΓΟ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟ
τηλ: 2273032405

Telephone
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ

Σχετικες Αγγελιες

30 Δεκ
Αθήνα [ΥΠΕΡ-ΠΛΑΣΤ Ολοκληρωμένες Λύσεις Συσκευασίας]

Ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό και λιανικό εμπόριο, σε τομείς που αφορούν τον μαζικό εξοπλισμό συσκευασίας με εξειδίκευση στα προϊόντα εστίασης HO.RE.CA, αναζητά Αποθηκάριο – Οδηγό Full Time απασχόλησης με έδρα την Αθήνα. Έλεγχος και παραλαβή εμπορευμάτων, διαχείριση και οργάνωση αποθήκης Εκτέλεση και συσκευασία παραγγελιών Απογραφή εμπορευμάτων Διανομή παραγγελιών εντός Αττικής Τήρηση των διαδικασιών για διαχείριση...

... και παρακολούθηση των εμπορευμάτων ώστε να διασφαλιστεί η καλύτερη λειτουργία της αποθήκης.

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Ικανότητα αποτελεσματικής συνεργασίας σε ομαδική εργασία

Tags:

20 Ιαν
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Οδηγό - Φορτοεκφορτωτή για Κατασκευαστική Εταιρεία. Περιοχή: Έδεσσας Αρμοδιότητες: Μεταφορά Φορτοεκφόρτωση Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα Γ΄κατηγορίας  + ΠΕΙ Επιθυμητά προσόντα: Γνώση πάνω σε Οικοδομικές/Υδραυλικές εργασίες θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΝΟΜΕΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ, ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ email.

19 Ιαν
Ιωάννινα [ΝΤΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ Η/Υ

18 Ιαν
Πανελλήνια [HGN International]

Ο αρμόδιος οδηγός/σοφέρ, είναι επιθυμητός για άμεση απασχόληση επειδή είμαστε πάντα απασχολημένοι, ξεκινώντας τον επόμενο μήνα και για μια περίοδο 2 ετών. Χρειαζόμαστε ένα πρόσωπο που είναι υπεύθυνο, ειλικρινές, εργατικό, μπορεί να είναι είτε άνδρας είτε γυναίκα. Στείλτε την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.