09 Ιαν

Υπάλληλος Τμήματος Κοπής Τυριών

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κατάστημα με έδρα τα Βόρεια Προάστια της Αθήνας, ζητά υπάλληλο για το τμήμα κοπής τυριών - αλλαντικών.

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Επικοινωνιακές Ικανότητες
Συνέπεια - Υπευθυνότητα
Ομαδικότητα και Συνεργασία

Η εταιρία προσφέρει:
Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
Άριστο περιβάλλον εργασίας

Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

Telephone
Ιωάννα Αργυροπουλου

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιαν
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά υπάλληλο τμήματος κρεοπωλείου για αλυσίδα παντοπωλείου. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση κρεοπωλείου. Παροχή βοηθητικής εξυπηρέτησης σε αλλαντικά & τυροκομικά. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα κρεοπώλη θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός Ασφάλιση 6 ήμερη εργασία Δευτέρα - Σάββατο (κυλιόμενα ωράρια)

21 Ιαν
Πανελλήνια [N/A]

Ανώνυμη Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της υγείας με αντικείμενο το εμπόριο ιατρικών ειδών επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για το τμήμα εμπορικής διαχείρισης και προσφορών.     Ως κύρια καθήκοντα θα έχει: Εμπορική Διαχείριση (Έκδοση παραστατικών πώλησης- Δελτία Διακίνηση Υλικών – Τιμολόγηση – Εισαγωγές – Έλεγχος Αποθήκης) Σύνταξη και αποστολή οικονομικών προσφορών μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας (cosmo-one & i-supplies) Δημόσιοι Διαγωνισμοί (Σύνταξη...

... ανάρτηση ηλεκτρονικών διαγωνισμών)
Επικοινωνία  με Δημόσια – Ιδιωτικά Νοσοκομεία  προς διεκπεραίωση θεμάτων της εταιρείας
Εισπράξεις – Αποστολή απαιτούμενων δικαιολογητικών στους δημόσιους φορείς.
Τήρηση αρχείων excel

Tags:

20 Ιαν
Αθήνα [FLERIA]

ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΕΜΠΟΡΙΚΟ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα ΑΓΓΛΙΚΑ - PHOTOSHOP

20 Ιαν
Αθήνα [Πλουμής Σωτηρόπουλος Ο.Ε.]

γραμματεία-διοικητική υπάλληλος Αρμοδιότητες: θα έχει την ευθύνη της γραμματειακής και διοικητικής υποστήριξης της εταιρείας. Απαραίτητα Προσόντα: υπεύθυνο και ικανό άτομο με πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και της λειτουργίας και της χρήσης PCs. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία και συστάσεις απαραίτητες.

16 Ιαν
Αθήνα [Freeway Travel]

Υπάλληλος κρατήσεων γραφείου γενικού τουρισμού (Βριλήσσια). Αρμοδιότητες: Κρατήσεις αεροπορικών -ακτοπλοϊκών εισιτηρίων και ξενοδοχείων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ταξιδιωτικό γραφείο και γνώσεις συστήματος ακτοπλοϊκών εισιτηρίων (Liknoss), έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων (θα προτιμηθεί γνώστης συστήματος Worldspan), κρατήσεις ξενοδοχείων και καλή γνώση αγγλικών.