09 Ιαν

Προσωπικό Ασφαλείας - Security

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στο Κορωπί Αττικής.
Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ.

Telephone
Panagiotis Konstantinidis

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στην Αθήνα (Κηφισιά & Νέα Ερυθραία). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97σε ισχύ.

13 Ιαν
Χαλκίδα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στο Σχηματάρι Βοιωτίας. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ. Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

27 Ιαν
Αθήνα [Hrstrategy Human Resources]

Εταιρία εμπορίας εξοπλισμού ασφαλείας και επιτήρησης, πελάτης μας, ζητεί να προσλάβει Πωλητή Συστημάτων Ασφαλείας με έδρα την Αθήνα. Περιγραφή θέσης: Διαχείριση υφισταμένων πελατών και after sales. Ανάπτυξη χαρτοφυλακίου πελατών. Παροχή συμβουλευτικής υποστήριξης σε τεχνικά θέματα και εκπόνηση εξατομικευμένων προσφορών. Σύνταξη τακτικών αναφορών προς τη διοίκηση. Διοίκηση πωλητών του τμήματος. Συμμετοχή στο σχεδιασμό των μεγάλων έργων της εταιρίας. ...

Απαιτούμενα προσόντα:
Απόφοιτος/η σχολής Ηλεκτρολόγων ή Μηχανολόγων Μηχανικών ή να έχει αποκτήσει στην πράξη γνώση πωλήσεων τεχνολογίας.
Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία στις πωλήσεις,
Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε εταιρίες υψηλής τεχνολογίας.
Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας & υπολογιστών
Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρεία προσφέρει:
Εταιρικό πακέτο εργασίας (αυτοκίνητο, τηλέφωνο, laptop).
Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.
Δυνατότητες εκπαίδευσης και συνεχούς εξέλιξης στην εμπορική διεύθυνση.
Παροχές αναλόγως απόδοσης.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Tags:

27 Ιαν
Αθήνα [CRIST - ΑΝ. ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ]

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Βοήθεια στην καθημερινότητα του χώρου παραγωγής. Βοήθεια στο δίπλωμα ( λευκά είδη σεντόνια , μαξιλαροθήκες κλπ ) και την συσκευασία των προϊόντων. Τακτοποίηση των υλικών. Πρόθυμος/η και συνεργάσιμος/η. Η εταιρία προσφέρει όμορφο περιβάλλον απασχόλησης, μισθό, ασφάλιση. Αποστολή βιογραφικών στοιχείων/επικοινωνίας στο παρακάτω email ή στο φάξ 2109932452

27 Ιαν
Αθήνα [HGN International]

Αναζητούνται προσωπικοί οδηγοί για απασχόληση. Χρειαζόμαστε έμπειρους οδηγούς να υποβάλουν αίτηση για εργασία στο εξωτερικό. Θέλουμε επίσης να προσλάβουμε κι άλλους οικιακούς εργάτες. Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν εμπειρία 1 έτους οδήγησης.