08 Ιαν

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ -ρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ -ρια ζητείται για απασχόληση στο δίκτυο γυμναστηρίων Gymnasium στη Θεσσαλονίκη.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email με θέμα: "Για αγγελία 01.20_GYMNET_FT"

GYMNASIUM Network

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Grecruitment]

Ένα σύγχρονο μαιευτικό - γυναικολογικό κέντρο στην Κύπρο, παρέχοντας το υψηλότερο επίπεδο εξατομικευμένης ιατρικής περίθαλψης, αναζητά για την ενδυνάμωση της ομάδας του μια έμπειρη νοσηλεύτρια (+10 χρόνια), συν 5 χρόνια σε παρόμοια θέση, ως Προϊσταμένη Νοσηλεύτρια Χειρουργείου, που θα μπορεί να εργαστεί ως νοσηλεύτρια, αλλά και να μπορεί να εκπαιδεύσει την ομάδα της. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο νοσηλευτικής + 10 χρόνια εμπειρίας, plus 5 χρόνια σε παρόμοια...

... θέση
Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
Έφεση στη συνεργατικότητα

Αρμοδιότητες:
Υπεύθυνη για την καθημερινή λειτουργία των χειρουργείων
Υπεύθυνη για το απόθεμα και τις παραγγελίες
Συνεργασία με τους γιατρούς για να σχεδιάσουν τις χειρουργικές επεμβάσεις τους
Θα αναφέρει στην επικεφαλής νοσοκόμα

Τι προσφέρετε:
Δευτέρα έως Σάββατο 00:07.πμ - 1:30 μ.μ.
24 μέρες πληρωμένης εργασίας
Αορίστου χρόνου σύμβαση
Υποστήριξη στην εύρεση διαμονής
Άμεση πρόσληψη
Μισθός που να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης (13 μισθοί)

Εάν ενδιαφέρεστε, παρακαλούμε να υποβάλετε αίτηση απευθείας μέσω της παρακάτω φόρμας ή να στείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.

Tags:

23 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο Λαϊκόν]

Ζητούνται άτομα για τις αναγραφόμενες θέσεις, για γνωστό σουβλατζίδικο στα Λαδάδικα Θεσσαλονίκης. Παρακαλώ για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 6983742202 ή στο 6995071650. Αρμοδιότητες: Καθαρίστρια - Ψητάς - Τυλιχτής

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται ΨΗΤΑΣ από την πιτσαρία Molto Bene (περιοχή Λοιμωδών) κατά προτίμηση με εμπειρία, για βραδινές ώρες (8ωρο). Τηλεφωνική επικοινωνία, μετά τη 1 μμ

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MASSAGE ACADEMY CENTER]

Ζητείται κυρία, από Ινστιτούτο Αισθητικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, για θεραπευτική μάλαξη κυρίως για μερική απασχόληση. Βιογραφικό σημείωμα στο info@massageacademycenter.gr

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.]

Ζητείται γραφίστας από εταιρία ψηφιακών εκτυπώσεων στην περιοχή της Θέρμης Θεσσαλονίκης, για πλήρη απασχόληση, με απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Photoshop & Illustrator ή Corel Draw, με ευχέρεια χρήσης και σε περιβάλλον Macintosh.