08 Ιαν

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣ - ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία ειδικών κατασκευών επίπλων, ζητά τεχνίτες –τοποθέτες και βοηθούς τοποθετήσεων, για μόνιμη απασχόληση.

ΠΑΡΟΧΕΣ:
Πλήρης Απασχόληση
Μισθός αναλόγως προσόντων
Συνεχής Εκπαίδευση
Δυνατότητα απεριόριστης επαγγελματικής εξέλιξης
Απασχόληση κυρίως στην Αθήνα

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ στο παρακάτω email.

Telephone
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιαν
Αθήνα [TELCOSERV A.E.]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ που δραστηριοποιείται στην αγορά Τηλεπικοινωνιών, ζητεί Τεχνίτη μηχανουργό, γνώστη χειρισμού συμβατικών εργαλείων τόρνου, φρέζας, ηλεκτροσυγκόλλησης για κατασκευές ηλεκτρονικών εξαρτημάτων υψηλής ακρίβειας. Γνώσεις λογισμικού μηχανολογικού σχεδιασμού και χειρισμού CNC θα εκτιμηθούν.

21 Ιαν
Αθήνα [ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Λογιστικό γραφείο με έδρα την Αθήνα αναζητά βοηθό λογιστή με απαραίτητα προσόντα: -Απόφοιτος σχολής λογιστικής- οικονομικής κατεύθυνσης -Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση -Ενημέρωση βιβλίων Β και Γ κατηγορίας -Εξοικείωση σε λογιστικά προγράμματα singular -Γνώση εργατικών ,τήρηση μισθοδοσίας -Διεκπεραίωση ΦΠΑ,VIES ,ΕΡΓΑΝΗ ,Ε9 -Καλή γνώση Η/Υ και Αγγλικών -Συμμετοχή στην οργάνωση και στην διεκπεραίωση των υποχρεώσεων του γραφείου -Επιθυμητή...

... η χρήση δικύκλου

Ε-mail επικοινωνίας, δίνεται παρακάτω.

Tags:

20 Ιαν
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στο Κορωπί. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη για Κορωπί". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 16:00.

20 Ιαν

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στην Άνω Γλυφάδα. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ -16:00μ.μ

14 Ιαν
Αθήνα [CONNECT PHONE]

Μεγάλη εταιρία τηλεπικοινωνιών, αναζητά Υπάλληλο γραφείου για την διαχείριση οικονομικού τμήματος. Απαραίτητα Προσόντα: - Προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο. -Γνώσεις Soft1 -Υπευθυνότητα -Οργάνωση -Συνέπεια Καθήκοντα: -Υπεύθυνος αλληλογραφίας -Αρχειοθέτηση παραστατικών -Τήρηση αρχείων οικονομικής απεικόνισης -Καθημερινή επικοινωνία με εξωτερικό λογιστήριο. Η εταιρία προσφέρει: -Άμεση πρόσληψη -Πλήρης απασχόληση -Ασφάλιση ΙΚΑ