08 Ιαν

Ξυλουργοί - Επιπλοποιοί

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξυλουργοί - Επιπλοποιοί, ζητούνται από μεγάλη κατασκευαστική εταιρεία με έδρα εργασίας το Μενίδι Αττικής.
Μόνιμη εργασία, ικανοποιητικές αποδοχές συν μπόνους, άμεση πρόσληψη.

Telephone
SMARTPHARMACY

Σχετικες Αγγελιες

25 Δεκ
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, ζητά για μόνιμη πλήρη απασχόληση Τεχνίτες, Μαραγκούς για το εργοστάσιο της στον ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΤΤΙΚΗΣ. ΥΨΗΛΕΣ ΑΠΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2108145871 εσωτ. 203

17 Ιαν
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με Αττική ζητά για μόνιμη πλήρη απασχόληση Τεχνίτες, Μαραγκούς για το εργοτάξιο της στο Εξωτερικό. Η εταιρεία προσφέρει: Μισθό 1845, πλήρης απασχόληση, σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου, δωρεάν διατροφή, στέγαση και μεταφορικά. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2108145871 εσωτ. 203

17 Ιαν

Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής ζητά για μόνιμη απασχόληση ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΕΜΑΧΙΣΤΙΚΗΣ. Η εταιρία προσφέρει: ● Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων ● Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον ● Συνεχόμενη εκπαίδευση ● Προοπτικές εξέλιξης τηλ. 2108145871 εσωτ. 203

17 Ιαν

Μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με έδρα στον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά χειριστή CNC για μόνιμη και πλήρη απασχόληση, με σχετική προϋπηρεσία στον κλάδο. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση του αντικειμένου και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση. Η εταιρία προσφέρει ικανοποιητικές απολαβές, άριστο περιβάλλον εργασίας και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης. τηλ. 2108145871 εσωτ. 203

16 Ιαν
Αθήνα [ΓΑΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ]

Ο Όμιλος So easy® με 85 εκπαιδευτήρια σε όλη την Ελλάδα, ζητά καθηγητές Ιταλικής Γλώσσας για διδασκαλία στην περιοχή της Νέας Ερυθραίας. Προσόντα: • Απόφοιτοι Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας • Άδεια διδασκαλίας • Μεταδοτικότητα • Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες • Ομαδικό πνεύμα • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Παροχές: • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών • Συνεχής εκπαίδευση • Προοπτικές εξέλιξης Οι ενδιαφερόμενοι που...

... πληρούν τα παραπάνω, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο παρακάτω email.