07 Ιαν

Μάγειρας - Μαγείρισσα

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Ζάκυνθο, Ζητά μάγειρες Β & Γ για ζεστή, και μαγείρισσα Β για κρύα κουζίνα μπουφέ.
Σεζ΄όν 2020.
Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη εμπειρία 1 έτους σε παρόμοια θέση, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας.
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, μισθός σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία ,διαμονή και διατροφή.
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ στο παρακάτω email.
Με απαραίτητη την αναγραφή ονοματεπώνυμου και την θέση εργασίας.

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HOTEL]

Ζητείται μάγειρας-σα Β &Γ για ζεστή κουζίνα, και Α & Β για κρύα κουζίνα σε μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη ΖΑΚΥΝΘΟ για σεζόν 2020. Ικανοποιητικές αποδοχές. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα για σχάρα σε εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Γνώση ψησίματος κρεάτων και ψαρικών Γνώση σχάρας & φριτέζας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Κυλιόμενα Ρεπό Κυλιόμενα Ωράρια

21 Ιαν
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Μάγειρα - Ψήστη  για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Απαραίτητα προσόντα: Γνώση σε σούβλα και ψησταριά Κάτοικος Ν.Μαγνησίας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Εργασία όλα τα τριήμερα & Σεζόν 2020 (έως τέλη Σεπτέμβρη)

21 Ιαν
Ζάκυνθος [Λαζαρος Παρασχης Αξτεε]

Πωλητής / τρια Αρμοδιότητες: Πώληση - ταμείο - τοποθέτηση προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία

16 Ιαν
Ζάκυνθος [FEBAL CASA]

Το δίκτυο καταστημάτων επίπλων κουζίνας, παιδικού δωματίου, μπάνιου, σαλονιού, κρεβατοκάμαρας, FEBAL CASA, αναζητά συνεργάτη ή συνεργάτιδα για το τμήμα πωλήσεων καταστήματος στη Ζάκυνθο. Η εργασία αφορά τον σχεδιασμό ολοκληρωμένων προτάσεων διακόσμησης, την σύνταξη και διαχείριση προσφορών προς τους πελάτες. Προσφέρονται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους. Η γνώση της αγγλικής ή ιταλικής γλώσσας και η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή.