07 Ιαν

RECEPTIONIST

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

RECEPTIONIST ( ΑΝΔΡΑΣ ), ΣΑΡΤΗ, ΣΙΘΩΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Αρμοδιότητες: ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗ CHECK IN/OUT, ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ, ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΠΕΛΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΙ/ΙΕΚ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ/ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
Επιθυμητά Προσόντα¨: ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΙΕΤΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ 2-4*, ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΣ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ/ΔΙΑΜΟΝΗ/ΠΛΗΡΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Κασσάνδρεια [HOTEL HARIS]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ RECEPTIONIST ΓΙΑ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗς. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ στο παρακάτω email.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΞΕΝΑΚΗΣ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ- ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΗΛΕΦΩΝΩΝ-ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ, ΕΚΔΟΣΗ-ΑΡΧΕΙΟΘΕΤΗΣΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥ Η/Υ, ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΘΕΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ Η εταιρία προσφέρει: 4ΩΡΗ ¨'Η 8ΩΡΗ, 5ΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΗ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΚΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ]

Ζητείται φανοποιός για το φανοποιείο της εταιρίας. Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στα οχήματα Mercedes-Benz. Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MASSAGE ACADEMY CENTER]

Ζητείται κυρία, από Ινστιτούτο Αισθητικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, για θεραπευτική μάλαξη κυρίως για μερική απασχόληση. Βιογραφικό σημείωμα στο info@massageacademycenter.gr

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.]

Ζητείται γραφίστας από εταιρία ψηφιακών εκτυπώσεων στην περιοχή της Θέρμης Θεσσαλονίκης, για πλήρη απασχόληση, με απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Photoshop & Illustrator ή Corel Draw, με ευχέρεια χρήσης και σε περιβάλλον Macintosh.