07 Ιαν

Καμαριέρα

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα καταλύματα, Valentino Apartments στο Βασιλικό Ζακύνθου, ζητούνται έμπειρες καμαριέρες για τη σεζόν Μάιος - Σεπτέμβριος 2020. Αποστείλετε βιογραφικό στο παρακάτω email.
Αρμοδιότητες: Καθαριότητα και περιποίηση εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, 1-2 ώρες σιδέρωμα ανά εβδομάδα ή δεκαήμερο.
Απαραίτητα Προσόντα: Να ομιλεί ελληνικά. Ηλικία 40-50. Έμπειρη ως καμαριέρα.
Επιθυμητά Προσόντα: Προθυμία, επαγγελματισμός, σεβασμός, πνεύμα συνεργασίας.
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση, ασφάλεια, διαμονή.

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Αθήνα [ΝΤΙΝΟΥ]

Περιγραφή: Ζητείται καμαριέρα και βοηθός σερβιτόρου Μισθός 1000, ΙΚΑ, διαμονή, διατροφή. Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

10 Ιαν
Θάσος [Maria Stamatekou]

Ζητείται Καμαριέρα έμπειρη και υπεύθυνη για οικογενειακό παραλιακό ξενοδοχείο στον Ποτό της Θάσου. Εργασία από Απρίλιο με Οκτώβριο. Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους Επιθυμητά Προσόντα: Ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν ανάλογα Η εταιρία προσφέρει: Παρέχεται διαμονή, ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση. Φιλικό και ιδιαίτερα ευχάριστο περιβάλλον

16 Ιαν
Ζάκυνθος [FEBAL CASA]

Το δίκτυο καταστημάτων επίπλων κουζίνας, παιδικού δωματίου, μπάνιου, σαλονιού, κρεβατοκάμαρας, FEBAL CASA, αναζητά συνεργάτη ή συνεργάτιδα για το τμήμα πωλήσεων καταστήματος στη Ζάκυνθο. Η εργασία αφορά τον σχεδιασμό ολοκληρωμένων προτάσεων διακόσμησης, την σύνταξη και διαχείριση προσφορών προς τους πελάτες. Προσφέρονται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους. Η γνώση της αγγλικής ή ιταλικής γλώσσας και η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή.

07 Ιαν
Ζάκυνθος [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Ζάκυνθο, Ζητά μάγειρες Β & Γ για ζεστή, και μαγείρισσα Β για κρύα κουζίνα μπουφέ. Σεζ΄όν 2020. Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη εμπειρία 1 έτους σε παρόμοια θέση, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, μισθός σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία ,διαμονή και διατροφή. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ στο παρακάτω email. Με απαραίτητη την αναγραφή ονοματεπώνυμου και την θέση εργασίας.

07 Ιαν
Σκιάθος [ATRIUM HOTEL SKIATHOS]

Κατηγορία: Τουρισμός - Ξενοδοχεία Απασχόληση: Εποχική Πόλη: ΣΚΙΑΘΟΣ Περιγραφή: Ξενοδοχείο 4 αστέρων στη Σκιάθο επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2020: ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ Εκπαίδευση στις διαδικασίες οροφοκομίας / καθαριότητας ξενοδοχείων • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχείο (4 ή 5 αστέρων) • Επικοινωνία – Ευελιξία – Ομαδικότητα • Απασχόληση από Απρίλιο έως Οκτ΄ωβριο • Δυνατότητες εξέλιξης και μελλοντικής συνεργασίας • Άριστο εργασιακό...