07 Ιαν

Σερβιτόρες - Μπουφέ

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται 2 κοπέλες για εργασία ως Σερβιτόρες / Μπουφέ στο νέο μας κατάστημα Twins Coffee Shop (Β. Τσιτσάνη και Αβέρωφ γωνία)

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση
Ιδανικές συνθήκες εργασίας

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιαν
Τρίκαλα [Twins Cafe]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται άτομο για εργασία ως Barista / Μπουφέ (Twins Cafe, Οδός Μετεώρων Τρίκαλα) Πρωινό ή Απογευματινό ωράριο Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα / συνεργασία Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί Ηλικία 20 – 35 ετών Παροχές: Ιδανικές συνθήκες εργασίας Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση

22 Ιαν
Φολέγανδρος [Anastasiadi fani]

Ζητείται μπουφετζής (Άνδρας ή Γυναίκα) για Bar του ξενοδοχείου fata- Morgana, για τη θερινή περίοδο του 2020 (20/05/20-30/09/20). Αρμοδιότητες: παρασκευή καφέδων και ποτών & σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση καφέδων και ποτών καθώς και γνώση Αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητά Προσόντα: κοινωνικός, ευέλικτος χαρακτήρας Η εταιρία προσφέρει: μισθοί - ένσημα/ διαμονή /ημιδιατροφή

21 Ιαν
Τρίκαλα [Τουριστικό Γραφείο Τρίκαλα]

Αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας, κοπέλα για εργασία στη θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης Τουριστικού Γραφείου. Προσόντα: Γνώση Η/Υ και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Γνώση Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η κάρτα ανεργίας (όχι απαραίτητη) Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας Εάν πληρείς τις ανωτέρω προϋποθέσεις θα χαρούμε να λάβουμε την αίτηση σου!

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΩΡΓΟΣ]

Επιθυμούμε για άμεση ανάληψη καθηκόντων στην Δυτική Θεσσαλονίκη, κοπέλα που να έχει εμπειρία από καθήκοντα μίας καφετέριας. Οι ενδιαφερόμενες ας αποστείλουν το βιογραφικό τους. Χαρά μας να μπείτε στην ομάδα μας! Σας ευχαριστούμε.

17 Ιαν
Πανελλήνια [Hrstrategy Human Resources]

Πελάτες μας, όμιλοι τουριστικών καταλυμάτων και επιχειρήσεων, επιθυμούν να προσλάβουν με 8μηνες συμβάσεις για τη σεζόν 2020 (Μάρτιος-Οκτώβριος) 850 ξενοδοχοϋπαλλήλους. Οι περιοχές απασχόλησης είναι: Αθήνα – Αλόννησος – Άνδρος – Εύβοια – Θάσος – Θεσσαλονίκη – Κέρκυρα – Κρήτη – Κως – Μάνη – Μονεμβασιά – Μύκονος – Μυτιλήνη – Παξοί – Πάρος – Πάτμος – Πόρος – Πρέβεζα – Ρόδος – Σαντορίνη – Σκιάθος – Σπέτσες – Τήνος – Τρίπολη – Χαλκιδική Ζητούνται στελέχη και...

... υπάλληλοι για την παρακάτω ειδικότητα (έμπειροι επαγγελματίες με προϋπηρεσία ή και πρακτικώς ασκούμενοι):

Μπουφετζήδες / Μπουφετζούδες

Προσφέρονται:
Ανταγωνιστικοί μισθοί και επιδόματα
Εργασία σε ένα διακεκριμένο περιβάλλον με σεβασμό στον άνθρωπο
Διατροφή
Κατοικία

Αν επιθυμείτε μια θέση σταδιοδρομίας στα τουριστικά επαγγέλματα σε έναν από τους διακεκριμένους πελάτες μας, οι συνεντεύξεις ξεκινούν τον Ιανουάριο του 2020.
Παρακαλούμε, στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα, αναφέροντας τη θέση εργασίας.