07 Ιαν

Φροντίδα ηλικιωμένου ζευγαριού

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κυρία για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένου ζευγαριού με προβλήματα υγείας στο χωριό Μανδρακη - Σερρών, περιοχή Ροδόπολη.
κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένου ζευγαριού στο χωριό Ολινθος (περιοχή Ν. Μουδανιάς, Χαλκιδικής). Μισθός 700 ευρώ. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30.

18 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HGN International]

Η παιδική φροντίδα / babysitter είναι επιθυμητή για άμεση απασχόληση επειδή είμαστε πάντα απασχολημένοι, αρχίζοντας τον επόμενο μήνα και για διάρκεια 2 ετών. Χρειαζόμαστε ένα πρόσωπο που να είναι υπεύθυνο, ειλικρινές, εργατικό, που ξέρει πώς να κάνει τη βασική οικιακή εργασία. Μπορεί να είναι είτε άνδρας είτε γυναίκα.

07 Ιαν
Αλεξάνδρεια [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένου ζευγαριού με προβλήματα υγείας στην Αλεξάνδρεια (Ημαθίας). Μισθός 800 ευρώ. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 1. 30 - 19.30.

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Grecruitment]

Ένα σύγχρονο μαιευτικό - γυναικολογικό κέντρο στην Κύπρο, παρέχοντας το υψηλότερο επίπεδο εξατομικευμένης ιατρικής περίθαλψης, αναζητά για την ενδυνάμωση της ομάδας του μια έμπειρη νοσηλεύτρια (+10 χρόνια), συν 5 χρόνια σε παρόμοια θέση, ως Προϊσταμένη Νοσηλεύτρια Χειρουργείου, που θα μπορεί να εργαστεί ως νοσηλεύτρια, αλλά και να μπορεί να εκπαιδεύσει την ομάδα της. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο νοσηλευτικής + 10 χρόνια εμπειρίας, plus 5 χρόνια σε παρόμοια...

... θέση
Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
Έφεση στη συνεργατικότητα

Αρμοδιότητες:
Υπεύθυνη για την καθημερινή λειτουργία των χειρουργείων
Υπεύθυνη για το απόθεμα και τις παραγγελίες
Συνεργασία με τους γιατρούς για να σχεδιάσουν τις χειρουργικές επεμβάσεις τους
Θα αναφέρει στην επικεφαλής νοσοκόμα

Τι προσφέρετε:
Δευτέρα έως Σάββατο 00:07.πμ - 1:30 μ.μ.
24 μέρες πληρωμένης εργασίας
Αορίστου χρόνου σύμβαση
Υποστήριξη στην εύρεση διαμονής
Άμεση πρόσληψη
Μισθός που να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης (13 μισθοί)

Εάν ενδιαφέρεστε, παρακαλούμε να υποβάλετε αίτηση απευθείας μέσω της παρακάτω φόρμας ή να στείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.

Tags:

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Ζητείται διανομέας για εργασία σε επιχείρηση με ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Η εργασία αφορά μεταφορά ανταλλακτικών σε συνεργεία και ΚΤΕΛ. Προϋπηρεσία στις διανομές επιθυμητή. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό στο παρακάτω email (αναφέροντας την θέση) ή να περάσουν από το κατάστημα μας στην Μοναστηρίου 238-Στρατουδάκης ΕΠΕ.