07 Ιαν

Ξενοδοχοϋπαλλήλοι όλων των ειδικοτήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Όμιλος ξενοδοχείων στην Χαλκιδική, αναζητά ξενοδοχοϋπαλλήλους όλων των ειδικοτήτων για τη στελέχωση νέας ξενοδοχειακής μονάδας 4* του ομίλου, στη Κασσάνδρα για τη σεζόν 2020.

Συγκεκριμένα:
Front Office Manager (1 Θέση)
Reservation/Sales Manager (1 Θέση)
Receptionist (4 Θέσεις)
Night Auditor (2 Θέσεις)
Σερβιτόρο/α (4 Θέσεις)
Καμαριέρα (6 Θέσεις)
Μάγειρα/ισσα (3 Θέσεις)
Βοηθοί Κουζίνας (3 Θέσεις)
Ναυαγοσώστες (2 Θέσεις)

Απαιτήσεις:
Ευχάριστη, ευπαρουσίαστη , με επικοινωνιακά προσόντα, προσωπικότητα
Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή εμπειρία σε εξυπηρέτηση πελατών, θα εκτιμηθεί
Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
Άριστη γνώση της Ρωσικής γλώσσας, θα εκτιμηθεί
* Για την θέση του Front Office Manager και του Reservation/Sales Manager απαιτείται η προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε παρόμοια θέση.
* Για την θέση του Ναυαγοσώστη απαιτείται η κατοχή Πτυχίου Επαγγελματία Ναυαγοσώστη Πισίνας και Παραλίας.

Παροχές:
Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
Μισθός αναλόγων προσόντων
Ημερήσια γεύματα.
Δυνατότητες εξέλιξης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα και φωτογραφία στο παρακάτω email.

General Manager

Σχετικες Αγγελιες

27 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Ομιλος Πλατων]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ : ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ, ΝΟΜΙΚΟΙ, ΒΙΟΛΟΓΟΙ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΓΝΩΣΤΕΣ SPSS , ΧΗΜΙΚΟΙ, ΦΥΣΙΚΟΙ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ, ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ, ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΕΚΠΟΝΗΣΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ. ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΛΟΥΝ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

15 Ιαν
Αθήνα [Φροντιστήριο]

Από μεγάλο φροντιστηριακό οργανισμό ζητούνται καθηγητές/ριες όλων των ειδικοτήτων, στα πλαίσια ανάπτυξης και ανανέωσης του εκπαιδευτικού δυναμικού. Άριστες συνθήκες εργασίας, ικανοποιητικές αμοιβές, δυνατότητες εξέλιξης. Επικοινωνία στο παρακάτω email.

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Mechanicus]

Η Mechanicus - Τεχνικοί Σύμβουλοι Επιχειρήσεων, στα πλαίσια της ανάπτυξης και συνεχούς εξέλιξης της, αναζητά για την στελέχωσή της απόφοιτο Οικονομικών Σχολών (ΑΕΙ ή ΤΕΙ), για το τμήμα Επενδυτικών Σχεδίων & Δημοσίων Διαγωνισμών. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: -εμπειρία στη σύνταξη επενδυτικών σχεδίων, -άριστες γνώσεις office, -άριστη γνώση Αγγλικών, -δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας. Απαραίτητη η εμπειρία στην εκπόνηση Δημοσίων Διαγωνισμών. Αποστολή...

19 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Desknet]

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr.

19 Δεκ

Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Απαραίτητη η εγγραφή στο portal.desknet.gr