05 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται μάγειρας-σα Β &Γ για ζεστή κουζίνα, και Α & Β για κρύα κουζίνα σε μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη ΖΑΚΥΝΘΟ για σεζόν 2020. Ικανοποιητικές αποδοχές.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Κασσάνδρεια [ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΕ]

ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΛΑΝΤΖΙΕΡΗΣ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΖΕΣΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Ή ΠΡΩΙΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 3ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ, ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ, ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ Κ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

07 Ιαν
Ζάκυνθος [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Ζάκυνθο, Ζητά μάγειρες Β & Γ για ζεστή, και μαγείρισσα Β για κρύα κουζίνα μπουφέ. Σεζ΄όν 2020. Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη εμπειρία 1 έτους σε παρόμοια θέση, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, μισθός σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία ,διαμονή και διατροφή. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ στο παρακάτω email. Με απαραίτητη την αναγραφή ονοματεπώνυμου και την θέση εργασίας.

05 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Ιταλικό εστιατόριο]

Ζητείται Μάγειρας από Ιταλικό εστιατόριο, στο κέντρο της πόλης Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Η εταιρία προσφέρει: Ώρες επικοινωνίας 13:00 - 20:00

28 Ιαν
Άγιος Νικόλαος [ELOUNDA ORAMA BOUTIQUE HOTEL]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΡΩΣΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΣΙΤΙΣΗ

28 Ιαν
Θήρα [Nefeles Leisure]

Μάγειρας Αρμοδιότητες: παρασκευή πρωινών και στην παρουσίαση του μπουφέ Επιθυμητά Προσόντα: βασικές γνώσεις αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: ανταγωνιστικός μισθός