04 Ιαν

Προσωπικό εστιατορίου

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από το εστιατόριο Veneto στο Ρέθυμνο ζητούνται για την καλοκαιρινή σαιζόν 2020, παρακάτω ειδικότητες:

α) Σερβιτόρα -ος Α´,
β) Σερβιτόρα - ος Β´,
γ) Οινοχόος (somelie ),
δ) μάγειρας Β´ - μπουφεντζής.
ε) βοηθός μάγειρα

Απογευματινή συνεχής απασχόληση.
Αποστόλη βιογραφικών : info@veneto.gr , yannis@veneto.gr
Πληροφορείες: 2831056634

Telephone
Προκοπάκης Ιωάννης

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιαν
Πανελλήνια [Power Jobs]

Ζητούνται μεμονωμένα άτομα για εργασία σε ελληνικό εστιατόριο στο Landsberg Γερμανίας, στις θέσεις Βοηθός κουζίνας και Μπουφέ. ΙΓΣΕ Power Jobs Προσόντα: Εμπειρία σε σαλάτες και πρώτα πιάτα για τον / την Βοηθό κουζίνας Εμπειρία σε ανάλογη θέση για τον Μπουφέ Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (1.100€ – 1.200€) Ασφάλιση Διαμονή και Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας

03 Ιαν
Πανελλήνια [Restaurant Nikopolis Germany]

Αναζητούμε 2 άτομα (ζευγάρι ή μεμονωμένα άτομα) για εργασία σε: Κουζίνα - Μπουφέ στο εστιατόριο μας, το όποιο βρίσκεται στο Steinhagen, Bielefeld Germany. Ωράριο εργασίας: 11.00 – 14.00 και 17.00 – 23.00 Δευτέρα κλειστά Παρέχουμε: Ικανοποιητικό μισθό (αρχικό μισθός 2.200 €) Ασφαλιστική κάλυψη. Διαμονή και διατροφή. 1 ρεπό / εβδομάδα. Ιδανικές εργασιακές συνθήκες.

23 Ιαν
Καλαμάτα [HGN International]

Οικογένεια προσλαμβάνει νταντάδες, οδηγούς και άλλους οικιακούς εργάτες, στο εξωτερικό. Οι υποψήφιοι μπορούν να είναι άνδρες / γυναίκες. Πρέπει να έχουν πρωτοβάθμια εκπαίδευση και εμπειρία 1 έτους. Στείλτε την αίτησή σας για περισσότερες πληροφορίες.

22 Ιαν

Το ΙΓΣΕ Power Jobs αναζητά Προσωπικό για εργασία σε Ελληνικά εστιατόρια στη Γερμανία στις εξής ειδικότητες: Μάγειρας – Ψήστης Βοηθός κουζίνας Ζευγάρι για εργασία στην κουζίνα Προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση για τις ειδικότητες των Μάγειρα (ψήστη) και βοηθό κουζίνας Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (αρχικός μισθός Μάγειρα Ψήστη 1.500 € με 1.800€, Βοηθού κουζίνας 1.100 €, Ζευγαριού για κουζίνα 2.200 €) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

22 Ιαν
Σκόπελος [APANEMO RESTAURANT & BEACH BAR]

Ζητούνται για τη καλοκαιρινή σεζόν 2020, σερβιτόροι για παραθαλάσσιο εστιατόριο. Αρμοδιότητες: Σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ιταλικών Η εταιρία προσφέρει: διαμονή και σίτιση