03 Ιαν

2 άτομα για Coffee Delivery

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή αγγελίας: Ζητούνται 2 άτομα για εργασία ως Coffee Delivery για το κατάστημα Twins Cafe, Τρίκαλα

Προσόντα:
Δίπλωμα οδήγησης
Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση
Εξοπλισμός (μηχανάκι, κράνος)

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιαν
Τρίκαλα [Pharmanos Μάνος Νικόλαος]

Από την επιχείρηση Φαρμακείο Pharmanos ζητείται Αισθητικός με εμπειρία. Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

27 Ιαν
Αθήνα [phgasosgroup]

Ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνη επικοινωνίας, κα Θωμαή Τσιαντάκη

27 Ιαν
Τρίκαλα [Παράδοση Ιδιαίτερων Μαθημάτων]

Περιγραφή Αγγελίας: Καθηγητής / Δάσκαλος Φινλανδικής γλώσσας για παράδοση ιδιαιτέρων μαθημάτων της Φινλανδικής γλώσσας. Περιοχή: Τρίκαλα Προσόντα: Γνώση Φινλανδικής γλώσσας Εμπειρία στην εκμάθηση ξένης γλώσσας (επιθυμητή) Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός

24 Ιαν
Πειραιάς [Coffee Therapy]

Ζητείτε delivery από καφέ. Ωράριο 07:00 με 15:00.

24 Ιαν
Πανελλήνια [N/A]

Ο Όμιλος ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, είναι μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στο χώρο εμπορίας τροφίμων, με 304 Super Market, 15 Cash & Carry, 193 franchise καταστήματα και πάνω από 14.500 εργαζόμενους.  Είναι μέλος του Ομίλου Ahold Delhaize που αποτελείται από 21 εταιρίες σε 3 ηπείρους (11 χώρες), 375 000 εργαζόμενους και απολαμβάνει την εμπιστοσύνη περισσότερων από 50 εκατομμύρια πελατών κάθε εβδομάδα.   Απαιτήσεις Θέσης Ο κάτοχος της θέσης συμβάλλει στο σχεδιασμό...

... και συντονίζει τα στάδια υλοποίησης όλων των έντυπων εταιρικών υλικών για να εξασφαλίζεται η ενιαία εταιρική ταυτότητα και των έντυπων προωθητικών ενεργειών ώστε να ενημερώνεται το αγοραστικό κοινό. Πιο συγκεκριμένα:

Συμμετέχει σε όλα τα στάδια της δημιουργίας των εταιρικών εντύπων υλικών (εικαστικός σχεδιασμός, προσφορές, κοστολόγηση, υλοποίηση) ώστε να διασφαλίζεται η ενιαία εταιρική ταυτότητα.
Συμμετέχει στον καταρτισμό του ετήσιου χρονοδιαγράμματος για την έκδοση των εντύπων προώθησης προϊόντων, με σκοπό την ομαλή ροή των εργασιών κατά τη διάρκεια του έτους.
Μεριμνά για την ορθή υποστήριξη των διαφόρων προγραμμάτων continuity μέσω της ανάπτυξης του κατάλληλου έντυπου και ATL προωθητικού υλικού, συμβάλλοντας στην αύξηση της αναγνωσιμότητας και στην επιτυχία του προγράμματος.
Παρακολουθεί τις τάσεις της αγοράς στον τομέα ευθύνης τόσο σε εθνικό όσο και σε διεθνές επίπεδο του και προβαίνει στην ανάπτυξη και υποβολή σχετικών προτάσεων.
Φροντίζει για τη συνεχή παρακολούθηση του προϋπολογισμού των έντυπων υλικών, μεριμνώντας παράλληλα για την ορθή τήρηση του.