03 Ιαν

Ζητείται Γραφίστας-στρια

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από νέο Marketing Agency ζητείται Γραφίστας/-στρια για τη στελέχωση του δημιουργικού τμήματος.
Αρμοδιότητες: Δημιουργία υλικού εταιρικής επικοινωνίας όπως κατάλογοι & διαφημιστικά έντυπα, banners.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση γραφιστικών πακέτων όπως photoshop, adobe illustrator, corer drow.
Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία 20-30 ετών
Η εταιρία προσφέρει: μόνιμη, 8ωρη απασχόληση

Μαρία Παλαιολόγου

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιαν
Αθήνα [dynamo_academy]

ζητείται γυμναστής-τρια για τμήμα cross training σε γυμναστήριο στην Μεταμόρφωη (σύνορα με Λυκόβρυση). Αρμοδιότητες: Γυμναστής τμήματος, Δευτέρα-Παρασκευή 19:00-22:00. Απαραίτητα Προσόντα: Σπουδές και εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθούν. Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, θέληση για εξέλιξη. Η εταιρία προσφέρει: Μερική απασχόληση, νέος χώρος, ευχάριστο περιβάλλον. Τηλ: 6985689119

27 Ιαν
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΒΕΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.

27 Ιαν
Αθήνα [Colours and Shapes 27 Solonos Store]

Το COLOURS AND SHAPES μόλις άνοιξε και αποτελεί ένα νέο hot spot για το γυναικείο shopping, στο Κολωνάκι. Θα γίνει ο αγαπημένος προορισμός για γυναίκες που αναζητούν νέα trends για να αναδείξουν το unique style και την προσωπικότητα τους. Ιδιαίτερα χρώματα και μοναδικά σχέδια σε τσάντες, ένδυμα και αξεσουάρ περιμένουν να εμπνεύσουν και να συναρπάσουν και την πιο απαιτητική. Αν θέλεις να είσαι μέσα στα πράγματα, σε ενδιαφέρει η μόδα και θαυμάζεις την δυναμική...

... με την οποία η θηλυκή κομψότητα μπορεί να αναδείξει κάθε γυναίκα ξεχωριστά η ομάδα μας σε περιμένει! Αναμφίβολα για σένα:
1. Ευχάριστο περιβάλλον
2. Πολύ καλές απολαβές
3. Ωράριο καταστημάτων!

Η Ιδανική υποψήφια πρέπει να διαθέτει:
•Εμπειρία στις πωλήσεις
•Ενδιαφέρον για το αντικείμενο
•Γνώση αγγλικών
•Γνώση χρήσης Η/Υ
•Δημιουργικό Πνεύμα
•Ευχάριστη Προσωπικότητα

Tags:

26 Ιαν
Αθήνα [ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΑΒΙΛΑΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΑ) Αρμοδιότητες: ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΛΗ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΥΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗ, ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ, ΑΠΟ 18-30 ΕΤΩΝ

23 Ιαν
Αθήνα [ΜΑΡΙΟΣ]

Από ψητοπωλείο στην Πετρούπολη, ζητείται ΨΉΣΤΗΣ για βραδινή απασχόληση, έως 40 ετών, για σταθερό 6 ήμερο ωράριο, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Πληρωμή κάθε μέρα, ασφάλιση, δώρα, ένσημα με όρεξη για δουλειά.