01 Ιαν

Ζητούνται σερβιτόρες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Δυτική Θεσσαλονίκη.
Ζητούνται 3 σερβιτόρες που έχουν γνώση και εμπειρία.
Επείγον για άμεση δουλειά!
Επικοινωνήστε μαζί μας.
Ευχαριστούμε!

Telephone
ΕΛΕΝΑ ΣΑΛΠΙ

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΩΡΓΟΣ]

Επιθυμούμε για άμεση ανάληψη καθηκόντων στην Δυτική Θεσσαλονίκη, κοπέλα που να έχει εμπειρία από καθήκοντα μίας καφετέριας. Οι ενδιαφερόμενες ας αποστείλουν το βιογραφικό τους. Χαρά μας να μπείτε στην ομάδα μας! Σας ευχαριστούμε.

10 Ιαν
Αθήνα [Ξενοδοχείο]

Ζητούνται σερβιτόρες - μπαρίστα έως 24 ετών, για καφετέρια κεντρικού ξενοδοχείου. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

07 Ιαν
Τρίκαλα [Twins Coffee Shop]

Ζητούνται 2 κοπέλες για εργασία ως Σερβιτόρες / Μπουφέ στο νέο μας κατάστημα Twins Coffee Shop (Β. Τσιτσάνη και Αβέρωφ γωνία) Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

26 Δεκ
Σάμος [Βασιλική Ασημιάδη]

ζητούνται σερβιτόρες για πρωινή και βραδινή βάρδια σε καφέ μπαρ δίπλα στην θάλασσα.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ]

ΚΟΦΤΗΣ ΓΥΡΟΥ Αρμοδιότητες: ΚΟΨΗΜΟ ΣΤΉΣΙΜΟ ΨΗΣΙΜΟ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΟΤΗΤΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ