31 Δεκ

Υπάλληλος Εταιρικού Βενζινάδικου SHELL

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος εταιρικού βενζινάδικου για εξυπηρέτηση πελατών
Αρμοδιότητες: Υπάλληλος αντλίας & αίθουσας
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό 650€ καθαρά συν μπόνους πωλήσεων

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιαν
Αθήνα [Νάτση Ειρήνη]

Ζητείτε υπάλληλος γραφείου ( Γυναίκα ). Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη, οργάνωση γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία εργασίας, Ευχέρεια στην χρήση της Αγγλικής γλώσσας, Χρήση των προγραμμάτων Word & Excel. Επιθυμητά Προσόντα: Από 20-30 ετών, Ευπαρουσίαστη, Επιθυμητές ξένες γλώσσες Η εταιρία προσφέρει: Εργασιακό περιβάλλον υψηλών επιδόσεων

26 Ιαν
Αθήνα [ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΑΒΙΛΑΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΑ) Αρμοδιότητες: ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΛΗ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΥΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗ, ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ, ΑΠΟ 18-30 ΕΤΩΝ

23 Ιαν
Αθήνα [Νίκος]

Ζητείται υπάλληλος νέος/α κατά προτίμηση με προϋπηρεσία, για υπερσύγχρονο πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Κέντρο. Οπωσδήποτε καθαρό ποινικό μητρώο.

20 Ιαν
Αθήνα [FLERIA]

ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΕΜΠΟΡΙΚΟ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα ΑΓΓΛΙΚΑ - PHOTOSHOP

20 Ιαν
Αθήνα [Πλουμής Σωτηρόπουλος Ο.Ε.]

γραμματεία-διοικητική υπάλληλος Αρμοδιότητες: θα έχει την ευθύνη της γραμματειακής και διοικητικής υποστήριξης της εταιρείας. Απαραίτητα Προσόντα: υπεύθυνο και ικανό άτομο με πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και της λειτουργίας και της χρήσης PCs. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία και συστάσεις απαραίτητες.