30 Δεκ

Αποθηκάριος-Οδηγός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό και λιανικό εμπόριο, σε τομείς που αφορούν τον μαζικό εξοπλισμό συσκευασίας με εξειδίκευση στα προϊόντα εστίασης HO.RE.CA, αναζητά Αποθηκάριο – Οδηγό Full Time απασχόλησης με έδρα την Αθήνα.

Έλεγχος και παραλαβή εμπορευμάτων, διαχείριση και οργάνωση αποθήκης
Εκτέλεση και συσκευασία παραγγελιών
Απογραφή εμπορευμάτων
Διανομή παραγγελιών εντός Αττικής
Τήρηση των διαδικασιών για διαχείριση και παρακολούθηση των εμπορευμάτων ώστε να διασφαλιστεί η καλύτερη λειτουργία της αποθήκης.

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Ικανότητα αποτελεσματικής συνεργασίας σε ομαδική εργασία

ΥΠΕΡ-ΠΛΑΣΤ Ολοκληρωμένες Λύσεις Συσκευασίας

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Αθήνα [ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ]

Ζητείται από τουριστικό γραφείο, οδηγός λεωφορείου για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: -Δίπλωμα Δ΄΄ κατηγορίας (αντίστοιχο ΠΕΙ) -Γνώση Αγγλικών (γραπτό και προφορικό λόγο) Η εταιρία προσφέρει: -Ασφάλιση ΙΚΑ -Ικανοποιητικές απολαβές -Μόνιμη απασχόληση

13 Ιαν
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΉ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ, με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, αναζητά υπάλληλο αποθήκης. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

12 Ιαν
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρεία]

Οδηγός ΦΔΧ με έδρα Αγ. Ι. Ρέντη Απαραίτητα Προσόντα: Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Γ' Κατηγορίας και ΠΕΙ Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές

10 Ιαν
Σάμος [ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ]

ΟΔΗΓΟΣ, ΟΔΗΓΟΣ -ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΔΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗ Μ/Ε ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ Η εταιρία προσφέρει: 1 ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ 1 ΟΔΗΓΟ ΚΑΙ 1 ΟΔΗΓΟ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟ τηλ: 2273032405

08 Ιαν
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Ο πελάτης μας, βιομηχανία με έδρα στο Κορωπί, επιθυμεί να προσλάβει Οδηγό Δ & Ε. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: • Άδεια Δ κατηγορίας για μεταφορά προσωπικού και • Άδεια Ε κατηγορίας για μεταφορά εμπορευμάτων. • ΠΕΙ ADR • Ηλεκτρονικό ταχογράφο • Προϋπηρεσία 3 ετών σε οχήματα μεταφοράς προσωπικού και φορτηγά 37,5 τόνων Η εταιρία παρέχει: • Μόνιμη σύμβαση αορίστου χρόνου • Ικανοποιητικές συνθήκες εργασίας Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε...

... να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.