29 Δεκ

PROMOTION-ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ικανότητα προώθησης -πώλησης θεραπειών και προϊόντων περιποίησης και ομορφιάς
Αρμοδιότητες: Ενημέρωση -
προώθηση.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Adv Company]

Αναζητούμε ΆΜΕΣΑ πωλητή-πωλήτρια έως 28 ετών, για το τμήμα Sales & Campaigns της εταιρίας μας (Χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία). Συγκεκριμένα, η επιχείρησή μας χρειάζεται νεαρό άτομο που να διαμένει μόνιμα στη Θεσσαλονίκη, με επικοινωνιακές ικανότητες, διάθεση και φιλοδοξίες. Προσφέρουμε αμοιβή και φυσικά εκπαίδευση και στήριξη σε κάθε συνεργάτη στην αρχή της καριέρας του. Επικοινωνήστε μαζί μας επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα στο email που αναγράφεται...

... στην αγγελία, και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εάν το βιογραφικό σας αξιολογηθεί θετικά.

Tags:

20 Ιαν
Ρόδος [BAKERY RHODES]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ-ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ & ΑΡΤΕΡΓΑΤΕΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ, 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

20 Ιαν
Αθήνα [Connect phone]

Ζητούνται νέα και επικοινωνιακά άτομα για promotion καρτοκινητής cosmote στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: -Απόφοιτος Λυκείου -Γνώση Αγγλικής γλώσσας -Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πώληση/προώθηση Η εταιρία προσφέρει: -Άμεση πρόσληψη -Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης -Καθημερινή μόνιμη απασχόληση -Ευέλικτο ωράριο εργασίας -Ασφάλιση ΙΚΑ -Μισθό & επιπλέον Bonus επί των πωλήσεων

20 Ιαν
Ιωάννινα [GETAWAYS]

Zητούνται νέοι/ νέες για προωθητικές ενέργειες καρτοκινητής της WIND που πραγματοποιούνται σε εξωτερικά, σταθερά σημεία από την εταιρεία GETAWAYS. Η εταιρία προσφέρει: 5μερη/ 6ωρη εργασία, βασικός μισθός, ασφάλιση, επιπλέον Bonus

17 Ιαν
Αθήνα [ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: 25-40 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΩΣ ΠΩΛΗΤΡΙΑ