26 Δεκ

Ζητείται υπάλληλος

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται γυναίκα ηλικίας 30-45 για οπωροπαντοπωλειο στην περιοχή της Τριανδρίας . Πρόκειται για σπαστό ωράριο και εργασία από Δευτέρα μέχρι Σάββατο. Δεν είναι απαραίτητη η προϋπηρεσία.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιαν
Αθήνα [Νίκος]

Ζητείται υπάλληλος νέος/α κατά προτίμηση με προϋπηρεσία, για υπερσύγχρονο πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Κέντρο. Οπωσδήποτε καθαρό ποινικό μητρώο.

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AXONAS Agriparts]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Αρμοδιότητες: ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ-ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΡΙΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ (Proficiency) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΗΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΩΝ (ΚΕΦΑΛΑΙΟ,ERP) Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 25-30 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

23 Ιαν
Θεσσαλονίκη [LAGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΟΩΘΗΣΗ Ε-SHOP. ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ: ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ON-LINE ΕΞΥΠΥΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ (ΛΗΨΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ, ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΟΔΟΣΙΑ), ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ, ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΟΩΘΗΣΕΩΝ ΣΤΑ SOCIAL MEDIA. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ Η/Υ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΡΑΠΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟ, ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΡΟΩΘΗΣΕΩΝ ΣΤΑ SOCIAL MEDIA. ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ...

... ΠΝΕΥΜΑ, ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΟΡΓΑΝΩΣΗ, ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ.

ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΟΝ.

Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΣΕ ΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΟΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ Ε-MAIL.

Tags:

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΒΡΑΑΜ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ]

ΣΤΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΟ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΗΡΟΚΟΜΟΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΗ, ΟΧΙ ΚΑΤΑΚΗΤΗ. ΜΙΣΘΟΣ 400 ΕΥΡΩ TΟ ΜΗΝΑ, 15 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΔΥΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ, ΔΥΟ 24 ΩΡΑ ΡΕΠΟ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΕ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, κος ΜΑΚΗΣ, ΜΕΤΑ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Οικοδομικά Υλικά]

Ζητείται Εργάτης - Αποθηκάριος από Μάντρα Οικοδομικών Υλικών στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Επιθυμητά Προσόντα: Θα προτιμηθούν κάτοικοι Ανατολικής Θεσσαλονίκης.