26 Δεκ

Ζητείται Κομμωτής- Κομμώτρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος/-η Κομμωτής-Κομμώτρια με απαραίτητη προϋπηρεσία έως 35 ετών για κομμωτήριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

Κλειώ Κατσικάνη

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΒΡΑΑΜ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ]

ΣΤΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΟ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΗΡΟΚΟΜΟΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΗ, ΟΧΙ ΚΑΤΑΚΗΤΗ. ΜΙΣΘΟΣ 400 ΕΥΡΩ TΟ ΜΗΝΑ, 15 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΔΥΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ, ΔΥΟ 24 ΩΡΑ ΡΕΠΟ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΕ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, κος ΜΑΚΗΣ, ΜΕΤΑ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Οικοδομικά Υλικά]

Ζητείται Εργάτης - Αποθηκάριος από Μάντρα Οικοδομικών Υλικών στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Επιθυμητά Προσόντα: Θα προτιμηθούν κάτοικοι Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΪΑΦΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται Πολιτικός μηχανικός/Αρχιτέκτονας για οχτάωρη απασχόληση καθημερινώς, για 5 μέρες την εβδομάδα σε τεχνικό γραφείο στην περιοχή της Τούμπας (Ανατολική Θεσσαλονίκη). Αρμοδιότητες: Εκπόνηση μελετών, Τακτοποίηση Αυθαιρέτων, Έκδοση Οικοδομικών Αδειών, Ανακαινίσεις Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη Προϋπηρεσία/Γνώση στην έκδοση οικοδομικών αδειών, τακτοποίηση αυθαιρέτων, εκπόνηση μελετών, ανακαινίσεις. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και ασφάλεια

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MASSAGE ACADEMY CENTER]

Ζητείται κυρία, από Ινστιτούτο Αισθητικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, για θεραπευτική μάλαξη κυρίως για μερική απασχόληση. Βιογραφικό σημείωμα στο info@massageacademycenter.gr

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AXONAS Agriparts]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 25-30 ΕΤΩΝ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΙΧ, ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΚΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΕΞΟΔΑ ΔΙΑΜΟΝΗΣ, BONUS, ΙΧ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ