20 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΑΠΟ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αρμοδιότητες: ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ, ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΙΧ
Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 22-25 ΕΤΩΝ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ, ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Telephone
AXONAS ΚΑΛΕΜΟΣ Κ. - ΜΕΤΑΞΑΣ Σ. Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MASSAGE ACADEMY CENTER]

Ζητείται κυρία, από Ινστιτούτο Αισθητικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, για θεραπευτική μάλαξη κυρίως για μερική απασχόληση. Βιογραφικό σημείωμα στο info@massageacademycenter.gr

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AXONAS Agriparts]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 25-30 ΕΤΩΝ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΙΧ, ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΚΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΕΞΟΔΑ ΔΙΑΜΟΝΗΣ, BONUS, ΙΧ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

20 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Αρμοδιότητες: ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ-ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΡΙΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ (Proficiency) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΗΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΩΝ (ΚΕΦΑΛΑΙΟ,ERP) Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 25-30 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Technoenergy]

Ζητείται θερμοϋδραυλικός - καυτηριατζής με εμπειρία και άδεια θερμοϋδραυλικού για πλήρη απασχόληση από τεχνική εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη. Παρακαλώ να αποστέλλονται βιογραφικά στο παρακάτω email της εταιρίας.

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [OCTOPUS-ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ]

Ζητείται Μηχανολόγος-Μηχανικός από κατασκευαστική εταιρεία οργάνων παιδικής χαράς στον Λαγκαδά-Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα η γνώση Αγγλικής γλώσσας, η χρήση Η/Υ, η γνώση του προγράμματος Autocad και η δυνατότητα μονοήμερων ή διήμερων ταξιδιών.