20 Δεκ

Ψήστης- Κόφτης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη - Κόφτη για Γυράδικο.

Περιοχή: Σάρτη, Χαλκιδική

Αρμοδιότητες:
Ψήσιμο-Κόψιμο Γύρου

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (σεζόν)

Παροχές:
Μισθός 1500
Ασφάλιση
Διαμονή/ Πλήρης Διατροφή
Πλήρης Απασχόληση
Σεζόν από Μάιο έως Σεπτέμβρη

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη για Εστιατόριο Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Ψήσιμο Κρεάτων & Θαλασσινών Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο Παροχές: Μισθός 1600 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται τεχνικός και βοηθός εγκαταστάτης συναγερμών, καμερών cctv, πυρανίχνευσης κ.α. Ο υποψήφιος, θα πρέπει να διαθέτει: • Απαραίτητη εμπειρία σε εγκατάσταση συστημάτων Συναγερμού, CCTV, Δικτύων κτλ. • Λευκό ποινικό μητρώο • Καλή γνώση Αγγλικών • Γνώσεις Η/Υ • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη και σταδιοδρομία στον κλάδο • Διάθεση για ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της επιχείρησης • Επιθυμητή ηλικία μέχρι 35 Η...

... Επιχείρηση προσφέρει:
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Αξιοπρεπείς αποδοχές ανάλογα με την εμπειρία και την εξειδίκευση στο αντικείμενο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρη απασχόληση

Tags:

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Salonica Auto Gas]

Ζητείται άτομο 30-45 ετών, για εργασία σε πρατήριο υγραερίου, για ανεφοδιασμό αυτοκινήτων, για ημέρα Κυριακή.

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FIRE GAS ENERGY]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ-ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ &ΕΥΦΡΑΔΕΙΑ ΛΟΓΟΥ

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [CHROMA LTD]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ τεχνίτες ελαιοχρωματιστές για οχτάωρη απασχόληση στην Κύπρο, για έργο ανάληψης μεγάλου ομίλου κατασκευαστικής. Απαραίτητη εμπειρία επί του αντικειμένου και Ελληνική ταυτότητα. Πληροφορίες στο 6944450257 και στο 2310834243.