20 Ιαν

Τυλιχτές

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Τυλιχτές για Γυράδικο.

Περιοχή: Σάρτη

Αρμοδιότητες:
Κόψιμο - Τύλιγμα γύρου

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (σεζόν)

Παροχές:
Μισθός 1500
Ασφάλιση
Διαμονή/ Πλήρης Διατροφή
Πλήρης Απασχόληση
Σεζόν από Μάιο έως Σεπτέμβρη

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Mega outlet]

Ζητάμε πωλητή -πωλήτρια για κατάστημα ανδρικής - γυναικείας ένδυσης στο εμπορικό κέντρο mega outlet.

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HAPPY KIDDO ΚΔΑΠ]

ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ, ΜΟΥΣΙΚΟΣ, ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ, ΠΑΙΔΙΚΗ YOGA

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Καφέ-Εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ Εξυπηρέτηση μπουφέ Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Βάρδιες Εργασίας : 7:30 - 15:30 & 15:15 - 23:15

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΣ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ επιβλέπων μηχανικός, ειδικότητος απόφοιτος ΠΕ πολιτικός μηχανικός ή αρχιτέκτων μηχανικός, με εμπειρία εργοταξιακή, για ανακαινίσεις διαμερισμάτων στην Νέα Παραλία Θεσσαλονίκης. Τηλέφωνο επικοινωνίας, δίνεται παρακάτω, Νίκος.