20 Δεκ

Διανομέας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας σε αναψυκτήριο στο Μαρούσι
Αρμοδιότητες: διανομέας
Η εταιρία προσφέρει: μισθό - ασφάλεια

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [Σοφία Φωκίδου]

Ζητείται Διανομέας με δικό του μηχανάκι, σε κατάστημα πιτσαρίας στην περιοχή των Αγίων Αναργυρων. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο παρακάτω τηλέφωνο.

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Ζητείται διανομέας για εργασία σε επιχείρηση με ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Η εργασία αφορά μεταφορά ανταλλακτικών σε συνεργεία και ΚΤΕΛ. Προϋπηρεσία στις διανομές επιθυμητή. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό στο παρακάτω email (αναφέροντας την θέση) ή να περάσουν από το κατάστημα μας στην Μοναστηρίου 238-Στρατουδάκης ΕΠΕ.

27 Ιαν
Αθήνα [phgasosgroup]

Ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνη επικοινωνίας, κα Θωμαή Τσιαντάκη

27 Ιαν
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

27 Ιαν
Αθήνα [ΑCTIONLINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρωπίνου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της με έντονη κοινωνική προσφορά, αναζητά ΣΤΕΛΕΧΗ σε τηλεφωνικό κέντρο στην περιοχή της Αθήνας. Περιγραφή θέσης εργασίας: • Η διεύρυνση της υφιστάμενης βάσης δωρητών / χορηγών του Ιδρύματος και ο εντοπισμός νέων πηγών για την άντληση κεφαλαίων • Η ενδυνάμωση των σχέσεων με τους υπάρχοντες δωρητές / χορηγούς, έτσι ώστε να ενισχυθεί το κοινωφελές έργο • Η συστηματική παρουσίαση...

... των σκοπών, του κοινωφελούς έργου
Προσόντα:
• Επιθυμητή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Άριστη χρήση προφορικού λόγου
• Καλή γνώση MS Office
Παροχές:
• Ανταγωνιστικές αποδοχές με ασφαλιστική κάλυψη
• 5ήμερη, πρωινή, 8ωρη απασχόληση
• Διάρκεια απασχόλησης 1 μήνας

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο 4u@actionline.gr ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.
Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά η εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.