19 Δεκ

Κοπέλα για καφέ-εστιατόριο

Αριδαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλα έως 40ετων, με προϋπηρεσία, ζητείται για εργασία σε καφέ - μπαρ (σοβαρό μαγαζί) για σέρβις και παραγωγή καφέ.
Προσφέρεται δωρεάν διαμονή.
κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717.
Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

22 Ιαν
Σκόπελος [APANEMO RESTAURANT & BEACH BAR]

Ζητούνται για τη καλοκαιρινή σεζόν 2020, σερβιτόροι για παραθαλάσσιο εστιατόριο. Αρμοδιότητες: Σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ιταλικών Η εταιρία προσφέρει: διαμονή και σίτιση

20 Ιαν
Πανελλήνια [Giorgos Restaurant]

ζητείται ζευγάρι να αναλάβει κουζίνα στη Στουτγκάρδη Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και διαμονή Γιώργος, 004915125378787

18 Ιαν
Κέα [Εφη]

Ζητείται κοπέλα για φύλαξη παιδιών στην Κέα. Αρμοδιότητες: Καθημερινή τετράωρη εργασία για δυο παιδιά Απαραίτητα: Εμπειρία και συστάσεις

16 Ιαν
Ρέθυμνο [Σταματογιαννάκης Μιχάλης]

Ζητείται τεχνικός μηχανών καφέ,από εταιρεία διανομής προϊόντων-μηχανών καφέ, που εδρεύει στο Ρέθυμνο Κρήτης. Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.