21 Ιαν

Καθαριστές

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται καθαριστές με εμπειρία , για μόνιμη απασχόληση από εταιρία καθαρισμού στην πλατεία Αττικής.
Απαραίτητο να έχουν δίπλωμα οδήγησης αυτοκίνητου.

Telephone
Hellas Cleaning

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ]

Ελληνική εταιρεία παροχής υπηρεσιών και προϊόντων καθαρισμού, ζητά καθαριστές - καθαρίστριες για μερική απασχόληση στην Αθήνα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο που δίνεται, Δευτέρα – Παρασκευή 10:00-17:00.

27 Δεκ
Αθήνα [Τασιόπουλος Ιωάννης]

Ζητούνται καθαριστές και καθαρίστριες για μόνιμη συνεργασία. Παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο που δίνεται ώστε να κλείσουμε ραντεβού στο χώρο μας. Για αποστολή βιογραφικού μπορείτε να στείλετε στο παρακάτω email.

16 Ιαν
Μύκονος [MEGACYCLE]

Ελληνική εταιρεία παροχής υπηρεσιών, ζητά καθαριστές - καθαρίστριες για πλήρη απασχόληση στη Μύκονο και στην Σαντορίνη, από Μάρτιο μέχρι Οκτώβριο για βάρδιες Πρωί- Μεσημέρι- Βράδυ. Επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο που δίνεται, Δευτέρα – Παρασκευή 10:00-17:00.

21 Ιαν
Αθήνα [HGN International]

Οδηγός / σοφέρ είναι επιθυμητός για άμεση απασχόληση στο εξωτερικό. Χρειαζόμαστε ένα άτομο που είναι προσεκτικός οδηγός, δεν υπερβαίνει τα όρια, άνδρες ή γυναίκες. Στείλτε την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο για περισσότερες πληροφορίες.

21 Ιαν
Αθήνα [GREEN PROMOTIONS AND SALES]

Άτομο για Εξωτερικές Εργασίες με Μηχανάκι, Κωδικός: Ε.Ε. Οι ενδιαφερόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για τη διανομή καταλόγων για λογαριασμό πελατών μας σε περιοχές εντός του νομού Αττικής. Προσόντα: • Κάτοχος μηχανής (μικρού κυβισμού κατά προτίμηση) • Ικανότητα ανάγνωσης χάρτη και προσανατολισμού • Γνώση περιοχών Αττικής Προσφέρουμε: • Υψηλές αποδοχές • Ασφάλιση • Πρωινό ωράριο απασχόλησης • Μερική ή πλήρη απασχόληση • Συνεχή εκπαίδευση • Δυνατότητα εξέλιξης...

... σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον