18 Δεκ

Ηλετρονικός για συντηρητής σε μονάδα τροφίμων

Χανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ηλεκτρονικός με εμπειρία για συντηρητής
Αρμοδιότητες: συντηρητής
Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο, εμπειρία
Επιθυμητά Προσόντα: πρόθυμος για εργασία
Η εταιρία προσφέρει:άμεση πρόσληψη

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιαν
Θήρα [Nefeles Leisure]

Συντηρητής Γενικών Καθηκόντων Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστες γνώσεις ηλεκτρολογικών / ψυκτικών Βασικές γνώσεις σε τεχνικές και κατασκευαστικές δεξιότητες Γενικές γνώσεις (υδραυλικές, πισίνας, θέρμανσης /ψύξης) Σωστή παρακολούθηση αποθήκης συντήρησης (οργάνωση εργαλείων / ανταλλακτικών) Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχίο τεχνικής σχολής , Γνώση Αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: ανταγωνιστικός μισθός

28 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Διακίνησης για Βιομηχανία Τροφίμων. Περιοχή: Θεσσαλονίκη. Αρμοδιότητες: Σχεδιασμός σχετικού επιχειρηματικού πλαισίου, προκειμένου να διασφαλιστεί ότι τα αγαθά και τα προϊόντα  θα φτάσουν στους προορισμούς τους με ασφάλεια, διασφαλισμένα  και σε σωστό χρόνο, με τον αποτελεσματικότερο τρόπο. Διεκπεραίωση διαδικασιών αποστολών  σε πελάτες  σε υποκαταστήματα και εξαγωγές Παρακολούθηση  Αποθεμάτων ετοίμων προϊόντων και έκδοση Picking List ...

... παράδοση στους αποθηκάριους καθώς και packing list προς τους εξωτερικούς αποθέτες

Απαραίτητα προσόντα:
Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ, επιθυμητά κατεύθυνσης Οικονομικών σπουδών ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
Τουλάχιστον 2+ έτη προϋπηρεσίας
Υψηλές ικανότητες σε management πολυμορφικών ομάδων
 Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
 Άριστη γνώση χειρισμού των εφαρμογών του MS Office suite (Excel, Outlook)
 Άριστη γνώση χειρισμού ERP προγράμματος (εμπορική και λογιστική διαχείριση)

Επιθυμητά προσόντα:
Γνώση  Δεύτερης Γλώσσας Γερμανικής θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές:
Μισθός.
Ασφάλιση.
Μόνιμη Συνεργασία.

Tags:

17 Ιαν
Χανιά [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barman-Barwoman για ξενοδοχείο Περιοχή: Χανιά, Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός 750 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/ Διατροφή Σεζόν από Απρίλιο έως Οκτώβρη

17 Ιαν

Η ManDynamic αναζητά Βοηθούς Μάγειρα για Ξενοδοχείο Περιοχή: Χανιά, Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε  κουζίνα ξενοδοχείου Παροχές: Μισθός 850 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή Σεζόν από Απρίλιο έως Οκτώβρη

17 Ιαν

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους-ες για ξενοδοχείο Περιοχή: Χανιά, Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε σέρβις εστιατορίου Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός 750 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν από Απρίλιο έως Οκτώβρη