18 Δεκ

Ζητείται τεχνολόγος τροφίμων

Χανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται τεχνολόγος τροφίμων βοηθός
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο, προθυμία
Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει: άμεση πρόσληψη

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Αθήνα [PICCANTA ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ]

Τεχνολόγος Τροφίμων ζητείται από Εταιρεία Τροφίμων με έδρα τις Αχαρνές για να στελεχώσει το τμήμα του Ποιοτικού Ελέγχου. Επιθυμητά Προσόντα: Υπευθυνότητα, Ομαδικότητα. Η εταιρία προσφέρει: Πενθήμερη Εργασία

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

24 Ιαν
Σέρρες [ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ Γ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Αρμοδιότητες: ΤΡΟΦΙΜΑ-ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙ ΦΟΡΤΗΓΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: 25-40 ΕΤΩΝ με Απαραίτητη προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία σε διανομή κατεψυγμένων ειδών ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΜΕ EMAIL (ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ) ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

23 Ιαν
Αθήνα [ΜΑΡΙΟΣ]

Από ψητοπωλείο στην Πετρούπολη, ζητείται ΨΉΣΤΗΣ για βραδινή απασχόληση, έως 40 ετών, για σταθερό 6 ήμερο ωράριο, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Πληρωμή κάθε μέρα, ασφάλιση, δώρα, ένσημα με όρεξη για δουλειά.

23 Ιαν
Αθήνα [Νίκος]

Ζητείται υπάλληλος νέος/α κατά προτίμηση με προϋπηρεσία, για υπερσύγχρονο πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Κέντρο. Οπωσδήποτε καθαρό ποινικό μητρώο.