17 Δεκ

Πωλήτρια αρτοποιείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πωλήτρια
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσης καφέ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Αθήνα [ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: 25-40 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΩΣ ΠΩΛΗΤΡΙΑ

13 Ιαν
Αθήνα [ΕΞΥΠΝΟ ΕΠΙΠΛΟ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ!

20 Ιαν
Αθήνα [ACTIONLINE]

H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ, στη περιοχή της Aθήνας. Επικοινωνία με πελάτες για διακανονισμό των ληξιπρόθεσμων οφειλών τους Τηλεφωνική ενημέρωση και διαπραγμάτευση υποθέσεων οικονομικού χαρακτήρα Προσόντα: Θέληση για εργασία και εξέλιξη Απαραίτητη 1 έτους εμπειρία στη διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών ηλεκτρικού ρεύματος, , κινητής τηλεφωνίας και εμπορικών...

... απαιτήσεων
Απαραίτητη γνώση MS Office
Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Παροχές:
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ( από 850 μικτά κ άνω)
Μηνιαία bonus ανταποδοτικότητας
Επιπρόσθετη Ιδιωτική Ασφαλιστική Κάλυψη
Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου εξ αρχής
Πενθήμερη απασχόληση (κατά βάση πρωινό ωράριο) σε κεντρικό σημείο της Αθήνας (εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ)

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

20 Ιαν
Αθήνα [ΛΑΖΑΡΟΣ]

ΖΗΤΟΥΤΕΝ ΔΙΑΝΟΜΗΣ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ή ΑΓΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΑΒΒΑΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ

19 Ιαν
Αθήνα [Αρτοποιίας]

Ζητείτε delivery για απασχόληση πρωινές ώρες κάποιες μέρες της εβδομάδας και το Σάββατο. Δεν είναι απαραίτητη η κατοχή οχήματος ή η κατοχή διπλώματος. (άριστη γνώση από ποδήλατο). Τα βιογραφικά στο παρακάτω email.