17 Δεκ

Συνεργάτες για κέντρο ομορφιάς κι ευεξίας - Διάφορες ειδικότητες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται, για νεοσύστατο κέντρο ευεξίας, ομορφιάς και προσωπικής ανάπτυξης στην ανατολική Θεσσαλονίκη, στην οδό Πλαταιών στη Χαριλάου:
- Αισθητικός με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
- Κοπέλα για τοποθέτηση βλεφαρίδες
-Τεχνίτρια άκρων μανικιούρ - πεντικιούρ

Telephone
Feel Good Feel You

Σχετικες Αγγελιες

27 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλητές για Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας Περιοχή: Αττική, Νέα Σμύρνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις & εξυπηρέτηση πελατών Επικοινωνιακός χαρακτήρας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Μπόνους Εκπαίδευση Πενθήμερη εργασία Ωράριο καταστημάτων Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

23 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένου ζευγαριού στο χωριό Ολινθος (περιοχή Ν. Μουδανιάς, Χαλκιδικής). Μισθός 700 ευρώ. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MASSAGE ACADEMY CENTER]

Ζητείται κυρία, από Ινστιτούτο Αισθητικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, για θεραπευτική μάλαξη κυρίως για μερική απασχόληση. Βιογραφικό σημείωμα στο info@massageacademycenter.gr

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

Η μεσιτική εταιρία RE/MAX Ηousecenter με έδρα το κέντρο της Θεσσαλονίκης, αναζητεί ικανούς ανθρώπους - υποψηφίους Συμβούλους Ακινήτων, για άμεση απασχόληση. Απαραίτητη γνώση χειρισμού Η/Υ, άριστη γνώση Αγγλικών. Είμαστε η μεγαλύτερη εταιρία στον κλάδο του Real Estate. Αυτό που κάνει τη RE/MAX την κατάλληλη επιλογή στο Real Estate σήμερα, είναι τα συγκριτικά πλεονεκτήματα της, με σημαντικότερα το παγκόσμιο δίκτυο, τη συνεχή εκπαίδευση ,την τεχνογνωσία και το...

16 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AUDI - VW]

Zητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων με γνώσεις μηχανολογίας για κατάστημά στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ηλικίας, κατά προτίμηση, από 30 έως 40 ετών για εργασία σε εξειδικευμένο συνεργείο αυτοκινήτων VW Group. Με Απαραίτητα προσόντα: Πολυετή επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση μηχανολογίας και διάγνωσης group Volkswagen Τεχνική εκπαίδευση & αποδεικτικό βασικού κύκλου σπουδών Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα Εκπληρωμένες στρατιωτικές...