17 Δεκ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή Μ.Μπότσαρη Θεσσαλονίκης
Αρμοδιότητες: Πλύσιμο αυτοκινήτων, παρκάρισμα αυτοκινήτων, ανεφοδιασμός καυσίμων
Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου
Η εταιρία προσφέρει: Ένσημα

Telephone
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Salonica Auto Gas]

Ζητείται άτομο 30-45 ετών, για εργασία σε πρατήριο υγραερίου, για ανεφοδιασμό αυτοκινήτων, για ημέρα Κυριακή.

10 Ιαν
Πειραιάς [Τσιγκέλης Αντώνης]

Ζητούνται κοπέλες, Υπάλληλοι εξυπηρέτησης πελατών (Πωλήτριες) υγρών καυσίμων, στην πλατφόρμα (αντλίες), καθώς και για την πώληση προϊόντων πρατηρίου (λάδια-αξεσουάρ). Αρμοδιότητες: Πώληση υγρών καυσίμων, στην πλατφόρμα (αντλίες), καθώς και πώληση προϊόντων πρατηρίου (λάδια-αξεσουάρ). Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία 18 έως 35 ετών. Ευγενική και πελατοκεντρική συμπεριφορά-αντίληψη Ευχέρεια στην επικοινωνία Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου...

Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου
Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο

Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κλάδο ή σε πωλήσεις λιανικής

Η εταιρία προσφέρει:
Αρκετά ικανοποιητικός σταθερός μισθός
Ασφάλιση
Bonus επίτευξης στόχων
Οικογενειακό περιβάλλον εργασίας

Tags:

07 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Mongo Asian food]

ατομο για delivery στο mongo asian food Ευόσμου Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία στο delivery, στη Δυτ.Θεσσαλονίκη, κάτοχος δικύκλου Επιθυμητά Προσόντα: φιλότιμος, εργατικός Η εταιρία προσφέρει: πλήρες απασχόληση, 180 ώρες το μήνα με 4.5/ώρα ασφάλιση, δώρα,,επιδόματα.

23 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΕ]

Ζητείται κοπέλα έως 35 ετών για κυλικείο σε πρατήριο υγρών καυσίμων.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΒΡΑΑΜ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ]

ΣΤΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΟ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΗΡΟΚΟΜΟΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΗ, ΟΧΙ ΚΑΤΑΚΗΤΗ. ΜΙΣΘΟΣ 400 ΕΥΡΩ TΟ ΜΗΝΑ, 15 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΔΥΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ, ΔΥΟ 24 ΩΡΑ ΡΕΠΟ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΕ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, κος ΜΑΚΗΣ, ΜΕΤΑ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.