20 Ιαν

PROMOTION

Ιωάννινα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Zητούνται νέοι/ νέες για προωθητικές ενέργειες καρτοκινητής της WIND που πραγματοποιούνται σε εξωτερικά, σταθερά σημεία από την εταιρεία GETAWAYS.

Η εταιρία προσφέρει: 5μερη/ 6ωρη εργασία, βασικός μισθός, ασφάλιση, επιπλέον Bonus

Telephone
Sofia Macingo

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Αθήνα [Connect phone]

Ζητούνται νέα και επικοινωνιακά άτομα για promotion καρτοκινητής cosmote στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: -Απόφοιτος Λυκείου -Γνώση Αγγλικής γλώσσας -Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πώληση/προώθηση Η εταιρία προσφέρει: -Άμεση πρόσληψη -Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης -Καθημερινή μόνιμη απασχόληση -Ευέλικτο ωράριο εργασίας -Ασφάλιση ΙΚΑ -Μισθό & επιπλέον Bonus επί των πωλήσεων

07 Ιαν

Ζητούνται νέα και επικοινωνιακά άτομα για promotion καρτοκινητής cosmote στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: -Απόφοιτος Λυκείου -Γνώση Αγγλικής γλώσσας -Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πώληση/προώθηση Η εταιρία προσφέρει: -‘Άμεση πρόσληψη -Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης -Καθημερινή μόνιμη απασχόληση -Ευέλικτο ωράριο εργασίας -Ασφάλιση ΙΚΑ -Μισθό & επιπλέον Bonus επί των πωλήσεων

29 Δεκ

Ζητούνται νέα και επικοινωνιακά άτομα για promotion καρτοκινητής cosmote στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: -Απόφοιτος Λυκείου -Γνωση Αγγλικης γλωσσας -Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πώληση/προώθηση Η εταιρία προσφέρει: -‘Αμεση πρόσληψη -Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικες εξέλιξης -Καθημερινή μόνιμη απασχολη -Ευέλικτο ωράριο εργασίας -Ασφάλιση ΙΚΑ -Μισθό & επιπλέον Bonus επί των πωλήσεων

19 Ιαν
Ιωάννινα [ΝΤΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ Η/Υ

13 Ιαν
Αθήνα [Id Sourcing]

ID Sourcing (www.idsourcing.eu) is a multinational company with presence in Switzerland, Greece, Italy, Brazil and Mexico specializing in retail promotion merchandize and packaging Branding with an extended global portfolio including clients like Henkel, L’Oréal, Nestle, Coty, Avon and many others Job Description & Requirements ID Sourcing is looking for a Junior Account Manager to join its Client Service Department in Athens -Greece. A talented Junior...

... Account Manager with a passion for marketing who is looking to deliver amazing work to our clients.

DOs
• contact clients to understand their requirements and work on a sales plan
• provide after-sales support to retain customers
• ensure prompt and accurate answers to clients’ queries
• build strong client relationships through regular communication
• coordinate with Account Managers to create customized sales plans for key clients

MUST HAVEs
• Strong organizational & communication skills
• Effective presentation & negotiation skill
• BSc degree in Business Administration, Marketing or relevant field
• Excellent communication in English
• Good time-management with a problem-solving attitude
• Understanding of sales principles and ability to deliver excellent customer experience
• Be able to create and execute project work plans and revise as appropriate to meet changing needs and requirements.
• Manage day-to-day operational aspects of a project and scope.

By joining ID Sourcing you will have the opportunity to work on unique interactive projects and manage some of the largest clients in the Greek market.

If you are interested in applying for this Job Opportunity please send us your CV to: vacancies@idsourcing.eu