17 Δεκ

Ζητείται κοπελα για sports cafe

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα για sports καφε στην Καλαμαριά επί της Θεμιστοκλή Σοφούλη για παραγωγή καφέ και σέρβις full/part time.
Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί δεν είναι όμως απαραίτητη αν υπάρχει όρεξη για δουλειά και καλή διάθεση.
Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

08 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ]

Ζητείται κοπέλα για καταχωρήσεις δεδομένων. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη γνώση σε Η/Υ.

03 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΕ Ε - ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ Α ΟΕ]

Ζητείτε κοπέλα έως 30 ετών, για νέο χώρο στην περιοχή της Κάτω Τούμπας με γνώσεις μανικιούρ, πεντικιούρ, τεχνητά νύχια με προϋπηρεσία για πλήρη ή μερική απασχόληση. Πτυχίο αισθητικής από ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

27 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Group GA]

Frontend (Mid-Level, Senior-Level) Backend (Mid-Level, Senior-Level) Fullstack***: HTML, CSS, Vanilla JS, JS Frameworks, Node.js (Mid-Level, Senior-Level) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2+ ετών Άριστη γνώση σε PHP, JavaScript, HTML, CSS, MySQL Εμπειρία στην δημιουργία real time websites θα ληφθεί υπόψιν Εμπειρία και γνώση σε version control, όπως Git Γνώση του Node.js, RabbitMQ θα ληφθεί υπόψιν Εμπειρία και γνώση σε REST, SOAP web Services Εμπειρία...

... σε high traffic websites
Προθυμία για να συνεχή μάθηση νέων τεχνολογιών
Γρήγορη εύρεση λύσεων ανάλογα με τις ανάγκες και τις απαιτήσεις
Ομαδικό πνεύμα

Περιοχή: Θεσσαλονίκη

Tags:

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΒΡΑΑΜ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ]

ΣΤΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΟ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΗΡΟΚΟΜΟΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΗ, ΟΧΙ ΚΑΤΑΚΗΤΗ. ΜΙΣΘΟΣ 400 ΕΥΡΩ TΟ ΜΗΝΑ, 15 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΔΥΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ, ΔΥΟ 24 ΩΡΑ ΡΕΠΟ ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΕ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, κος ΜΑΚΗΣ, ΜΕΤΑ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.