16 Δεκ

Τεχνίτης Αυτοκινήτων-Τζαμάς

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται τεχνίτης αυτοκινήτων για συνεργείο αντικατάστασης κρυστάλλων αυτοκινήτων και φορτηγών.
Ηλικίες από 23 και άνω.Τρία χρόνια εμπειρίας (ελάχιστο) στην επισκευή και αντικατάσταση κρυστάλλων αυτ/των ή στο χώρο της φανοποιίας/βαφής.
Τοποθέτηση αντηλιακών μεμβρανών ή γνώση φανοποιίας/βαφής, θεωρείται προσόν.
Υψηλή συγκέντρωση και έμφαση στη λεπτομέρεια.
Ισχυρή εργασιακή ηθική και σεβασμό.
Ενθουσιασμό και υπομονή για εκπαίδευση.
Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ.
Μισθός βασισμένος στην προϋπηρεσία του υποψήφιου.
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
Ο υποψήφιος θα πρέπει να είναι σε θέση να ολοκληρώσει οποιαδήποτε αντικατάσταση κρυστάλλων αυτοκινήτου.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Πειραιάς [RAC SA Rent a Car]

Ζητείται ηλεκτρολόγος αυτοκινήτων από εταιρία ενοικιάσεων αυτοκινήτων. Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος σχολής - 25 έως 45 ετών. Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης - προϋπηρεσία. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία, μισθό και ασφάλιση.

16 Ιαν

Αναζητούνται άτομα για την στελέχωση των υποκαταστημάτων μας στις Δυτικές Κυκλάδες για την καλοκαιρινή περίοδο 2020. Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλά Αγγλικά, δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, άριστη επικοινωνία με τον πελάτη. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή όχι απαραίτητη, 2η γλώσσα θα θεωρηθεί έξτρα προσόν. Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, διαμονή & ασφάλιση.

18 Ιαν
Πειραιάς [ALPHA DEAL]

ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΙΚΗ Ζητεί νέα -ο για υπάλληλο γραφείου. Πλήρης απασχόληση, 09.00-13.30μμ και 17.30-20.30. Σάββατο 10.00πμ-14.00μμ. Θέση: γραμματεία, χρήση προγραμμάτων, διαχείρισης ιντερνετ. Απαραίτητα προσόντα: πολύ καλές γνώσεις Η/Υ, Microsoft Office, Photoshop, Social Media, προγραμμάτων internet και αγγλική γλώσσα. Ικανότητα στην επικοινωνία, υπομονή, με διάθεση συνεργασίας απόφοιτη-ος ΤΕΙ/ΙΕΚ. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο έτη σε αντίστοιχη θέση. Εργατική-ος...

... με ενδιαφέρον προς τα ακίνητα, με κατοικία περιοχές Πειραιά και Προάστια.
Μισθός, αμοιβή 550€, ΙΚΑ
Στείλτε μας βιογραφικό σημείωμα και κατόπιν αξιολόγησης θα σας σταλεί πρόσκληση για συνέντευξη.

Tags:

17 Ιαν
Πειραιάς [SIGNTECH]

ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ Αρμοδιότητες: WEB DESIGN, ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR,

17 Ιαν
Πειραιάς [SIGNTECH OE]

ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ Η Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ SIGNTECH ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ Έμπειρους ΓΡΑΦΙΣΤΕΣ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ WEB DESIGN ΚΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΓΙΑ E SHOP. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ  ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΚ ΤΟ Προτέρων.