14 Δεκ

Μάγειρας - ψήστης

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται μάγειρας - ψήστης και μάγειρας κρύας κουζίνας, για τη Σεζόν 2020 σε εστιατόριο στη Θάσο.
Λεπτομέρειες στο τηλέφωνο που δίνεται παρακάτω.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Μάγειρα - Ψήστη  για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Απαραίτητα προσόντα: Γνώση σε σούβλα και ψησταριά Κάτοικος Ν.Μαγνησίας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Εργασία όλα τα τριήμερα & Σεζόν 2020 (έως τέλη Σεπτέμβρη)

23 Ιαν
Αθήνα [ΜΑΡΙΟΣ]

Από ψητοπωλείο στην Πετρούπολη, ζητείται ΨΉΣΤΗΣ για βραδινή απασχόληση, έως 40 ετών, για σταθερό 6 ήμερο ωράριο, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Πληρωμή κάθε μέρα, ασφάλιση, δώρα, ένσημα με όρεξη για δουλειά.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα για σχάρα σε εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Γνώση ψησίματος κρεάτων και ψαρικών Γνώση σχάρας & φριτέζας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Κυλιόμενα Ρεπό Κυλιόμενα Ωράρια

20 Ιαν

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη - Κόφτη για Γυράδικο. Περιοχή: Σάρτη, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Ψήσιμο-Κόψιμο Γύρου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (σεζόν) Παροχές: Μισθός 1500 Ασφάλιση Διαμονή/ Πλήρης Διατροφή Πλήρης Απασχόληση Σεζόν από Μάιο έως Σεπτέμβρη

16 Ιαν
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη-Τυλιχτή για ψητοπωλείο Περιοχή: Ζωγράφου, Αττική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ψήσιμο και τύλιγμα γύρου Παροχές: Ωρομίσθιο 5 ευρώ Ασφάλιση Κυλιόμενα ρεπό Ωράριο: 18:00 - 01:00 Πενθήμερη εργασία