12 Δεκ

Γραμματειακή υποστήριξη

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για γραμματειακή υποστήριξη Παιδιατρικού Ιατρείου, περιοχή Ιπποκρατείου Θεσσαλονίκης.
Απαιτείται καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας. Άριστη χρήση υπολογιστή και προγραμμάτων. Επικοινωνιακό άτομο με φυσική ευγένεια.
Δεν απαιτείται προϋπηρεσία. Προτιμητέα άτομα με πτυχίο ΑΕΙ - ΤΕΙ.

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις Έντυπων Περιοδικών. Θέση εργασίας Μερικής Απασχόλησης (4ωρο). Βασικός μισθός + Μπόνους. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στις Τηλεφωνικές Πωλήσεις.

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Ν.ΤΑΣΙΟΥΝΗΣ ΑΒΕΕ ΜΑΡΜΑΡΑ- ΓΡΑΝΙΤΕΣ]

Από Ανώνυμη Εταιρεία επεξεργασίας μαρμάρου, ζητείται νέος/νέα έως 35 χρονών, για να εργαστεί ως υπάλληλος γραφείου στη διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου, παραγγελιοληψία, γραμματειακή υποστήριξη & υποδοχή πελατών. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις τιμολόγησης και διακίνησης , τήρηση Γ' κατηγορίας βιβλία, γνώση χειρισμού Η/Υ, MS OFFICE, γνώση αγγλικής γλώσσας, 3 μήνες κάρτα ανεργίας Η εταιρία προσφέρει: αποδοχές βάσει προϋπηρεσίας, ασφάλιση Αποστολή βιογραφικών...

... στο παρακάτω email.

Tags:

14 Ιαν
Αθήνα [NEXT SERVICES & TRADING Μ.ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΠΕΝΤΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΓΝΩΣΗ Η/Υ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.

12 Ιαν
Αθήνα [IG Constructions]

Γραμματειακή Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Οικογενειακό περιβάλλον εργασίας Ικανοποιητικό μισθό Στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα στο παρακάτω email.

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Electronics]

Εταιρεία με μεγάλη γκάμα έργων και εγκαταστάσεων, ζητά τεχνικό εγκατάστασης και υποστήριξης δικτύων με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Επιθυμητή η πιστοποίηση CCNA. Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Εργασία: Δευτέρα – Παρασκευή, πλην εξαιρέσεων.