12 Δεκ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΦΥΛΑΞΗ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΔΕΙΑ SECURITY
Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone
ΠΕΛΕΓΡΑΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στην Αθήνα (Κηφισιά & Νέα Ερυθραία). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97σε ισχύ.

09 Ιαν

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στο Κορωπί Αττικής. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ.

13 Ιαν
Χαλκίδα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στο Σχηματάρι Βοιωτίας. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ. Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

24 Δεκ
Αθήνα [Παγουλάτος Γεώργιος]

Ηλεκτρονικός ζητείται από εταιρεία, για πλήρη απασχόληση σε τοποθέτηση συστημάτων ασφαλείας (συναγερμοί, κάμερες, θυροτηλεοράσεις, access, δίκτυα), με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και άδεια οδήγησης για μηχανάκι. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, τηλ. 2105905659, 6941443925

21 Ιαν
Αθήνα [Bozikis]

Επιθυμείτε να εξελίξετε την καριέρα σας στο κλάδο του λιανικού εμπορίου; Είστε ένα επικοινωνιακό άτομο που δείχνει ενδιαφέρον για τη μόδα; Η εταιρεία Bozikis με πολυετή παρουσία στο χώρο του υποδήματος, αναζητά αξιόπιστο συνεργάτη να επανδρώσει το κατάστημά της στην Καλλιθέα. Ο στόχος της εταιρείας μας είναι να προσφέρουμε in fashion παπούτσια και τσάντες σε προσιτές τιμές. Προτεραιότητά μας είναι οι ευχαριστημένοι πελάτες και πιστεύουμε ότι αυτό μπορεί...

... να επιτευχθεί μέσα από ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αν ασπάζεσαι και εσύ τις ίδιες ιδέες, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Προφίλ Υποψηφίου:
Προϋπηρεσία 1-2 (επιθυμητή).
Ηλικία 18 έως 30 ετών.
Να γνωρίζει Αγγλικά (σε καλό επίπεδο).
Ευχάριστος και επικοινωνιακός με τους πελάτες και το προσωπικό.
Ομαδικό πνεύμα και επαγγελματική συμπεριφορά.

Η εταιρεία παρέχει:
Ασφάλιση ΙΚΑ.
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
Παρακαλούμε τα βιογραφικά να αποστέλλονται με μία φωτογραφία του υποψηφίου.