12 Δεκ

Βοηθός Λογιστή

Νέα Μουδανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Λογιστή σε Λογιστικό Γραφείο.

Περιοχή: Νέα Μουδανιά, Χαλκιδικής

Απαραίτητα προσόντα:
2 χρόνια προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο
Γνώσεις Μισθοδοσίας
Epsilon Net
Γνώση σε βιβλία Β & Γ κατηγορίας

Παροχές:
Μισθός αναλόγως των προσόντων
Ασφάλιση

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Λογιστή Περιοχή: Έδεσσα Αρμοδιότητες: Επικουρικές Λογιστικές Εργασίες (ΕΡΓΑΝΗ) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε θέση γραμματείας ή σε λογιστικό γραφείο Γνώσεις Η/Υ Γνώση Αγγλικών Δυνατότητα νυχτερινής βάρδιας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Μισθοδοσίας Παροχές: Μισθός 5νθήμερη εργασία 8ωρο, κυλιόμενο Ασφάλιση

14 Ιαν
Αθήνα [CONNECT PHONE]

Μεγάλη εταιρία τηλεπικοινωνιών, αναζητά Υπάλληλο γραφείου για την διαχείριση οικονομικού τμήματος. Απαραίτητα Προσόντα: - Προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο. -Γνώσεις Soft1 -Υπευθυνότητα -Οργάνωση -Συνέπεια Καθήκοντα: -Υπεύθυνος αλληλογραφίας -Αρχειοθέτηση παραστατικών -Τήρηση αρχείων οικονομικής απεικόνισης -Καθημερινή επικοινωνία με εξωτερικό λογιστήριο. Η εταιρία προσφέρει: -Άμεση πρόσληψη -Πλήρης απασχόληση -Ασφάλιση ΙΚΑ

14 Ιαν
Αθήνα [YOURTRANSFER]

Βοηθός Λογιστή Αρμοδιότητες: Καταχωρήσεις σε λογιστικό πρόγραμμα, τιμολογήσεις, συμφωνία καρτελών Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο βοηθού λογιστή

07 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HRAKLEITOS]

Βοηθός λογιστής Οικονομικής Σχολής απόφοιτος, ανεξαρτήτως φύλου, για απόκτηση εργασιακής εμπειρίας σε διπλογραφικά λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας και ένταξη στην παραγωγή. Θεσσαλονίκη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

27 Δεκ
Αθήνα [ACTIONLINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Βοηθό Λογιστή στην Αθήνα. Περιγραφή θέσης: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Έκδοση, έλεγχος & καταχώριση παραστατικών, λογιστικές εγγραφές -Υποστηρικτικές εργασίες της ομάδας του λογιστηρίου -Εξωτερικές εργασίες σχετικές με τις διαδικασίες του τμήματος Απαραίτητα προσόντα: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. ( Λογιστικής / Οικονομικής...

... κατεύθυνσης)
-Άριστη γνώση χειρισμού ERP SoftOne - MS Office (XLS, WORD), & ταχύτητα καταχώρισης
-Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:
-Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
-Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα των εργασιών
-Επαγγελματισμός και εχεμύθεια

Παρέχεται: Πενθήμερη απασχόληση - Περιοχή Κολωνάκι

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο 4u@actionline.gr ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της ACTIONLINE ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.