12 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος με δίπλωμα και δικό του μηχανάκι για κατάστημα ανταλλακτικών αυτοκινήτου
Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει δικό του μηχανάκι

Telephone
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

27 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Μελίνα Παρχαρίδου]

Ζητούνται υπάλληλοι (2 άτομα) από Συνεργείο Καθαρισμού στη Θεσσαλονίκη, χωρίς προϋπηρεσία. Απαραίτητα Δίπλωμα Οδήγησης. Μερική Απασχόληση, Ωρομίσθιο 6€/ώρα Στείλτε βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

27 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλο Γραφείου Τεχνικής Υποστήριξης για Γερμανική Εταιρεία Πληροφορικής. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Άριστη Γνώση Γερμανικών (C2) Πτυχίο Πληροφορικής (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ) Γνώση Σουίτας Office Επιθυμητά Προσόντα: Βασική Γνώση Αγγλικών Βιογραφικά στην Γερμανική ή Αγγλική θα έχουν προτεραιότητα Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Μέρες Εργασίας Δε-Πα Πρωινό Ωράριο Εκπαίδευση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω...

27 Ιαν

Η ManDynamic αναζητά Πωλητές για Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας Περιοχή: Αττική, Νέα Σμύρνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις & εξυπηρέτηση πελατών Επικοινωνιακός χαρακτήρας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Μπόνους Εκπαίδευση Πενθήμερη εργασία Ωράριο καταστημάτων Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Ζητείται διανομέας για εργασία σε επιχείρηση με ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Η εργασία αφορά μεταφορά ανταλλακτικών σε συνεργεία και ΚΤΕΛ. Προϋπηρεσία στις διανομές επιθυμητή. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό στο παρακάτω email (αναφέροντας την θέση) ή να περάσουν από το κατάστημα μας στην Μοναστηρίου 238-Στρατουδάκης ΕΠΕ.