11 Δεκ

Bar, Service, Υποδοχή

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα πρόσχαρα, με όρεξη για δουλειά για τις ΄θέσεις Bar, Service και υποδοχή σε Cafe-Bar.

Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία

Περιοχή: Κάτω Τούμπα.

Αποστείλετε το βιογραφικό σας και τη θέση που σας ενδιαφέρει στο παρακάτω email.

Domino Cafe Bar

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΥΡΑ]

Ζητείται άνδρας ρεσεψιονίστ με προϋπηρεσία, σε ξενοδοχείο στην Περαία-Θεσσαλονίκης. Απαραίτητη προϋπόθεση: η άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας.

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Καφέ-Εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Βάρδιες Εργασίας : 7:30-15:30 & 15:00 - 23:00

18 Ιαν
Κέρκυρα [Ανεμόμυλος Cafe-Restaurant-Bar]

Το Ανεμόμυλος Cafe-Restaurant-Bar στην Κέρκυρα, αναζητά προσωπικό για τη σεζόν 2020 (1 Απριλίου - 31 Οκτωβρίου). Σερβιτόρος, βοηθός, μπουφέ/μπαρίστα, μάγειρας, βοηθός μάγειρα. Ώρες επικοινωνίας: 09:00-18:00

18 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HGN International]

Η παιδική φροντίδα / babysitter είναι επιθυμητή για άμεση απασχόληση επειδή είμαστε πάντα απασχολημένοι, αρχίζοντας τον επόμενο μήνα και για διάρκεια 2 ετών. Χρειαζόμαστε ένα πρόσωπο που να είναι υπεύθυνο, ειλικρινές, εργατικό, που ξέρει πώς να κάνει τη βασική οικιακή εργασία. Μπορεί να είναι είτε άνδρας είτε γυναίκα.

17 Ιαν
Πανελλήνια [Hrstrategy Human Resources]

Πελάτες μας, όμιλοι τουριστικών καταλυμάτων και επιχειρήσεων, επιθυμούν να προσλάβουν με 8μηνες συμβάσεις για τη σεζόν 2020 (Μάρτιος-Οκτώβριος) 850 ξενοδοχοϋπαλλήλους. Οι περιοχές απασχόλησης είναι: Αθήνα – Αλόννησος – Άνδρος – Εύβοια – Θάσος – Θεσσαλονίκη – Κέρκυρα – Κρήτη – Κως – Μάνη – Μονεμβασιά – Μύκονος – Μυτιλήνη – Παξοί – Πάρος – Πάτμος – Πόρος – Πρέβεζα – Ρόδος – Σαντορίνη – Σκιάθος – Σπέτσες – Τήνος – Τρίπολη – Χαλκιδική Ζητούνται στελέχη και...

... υπάλληλοι για την παρακάτω ειδικότητα (έμπειροι επαγγελματίες με προϋπηρεσία ή και πρακτικώς ασκούμενοι):

Barmen

Προσφέρονται:
· Ανταγωνιστικοί μισθοί και επιδόματα
· Εργασία σε ένα διακεκριμένο περιβάλλον με σεβασμό στον άνθρωπο
· Διατροφή
· Κατοικία

Αν επιθυμείτε μια θέση σταδιοδρομίας στα τουριστικά επαγγέλματα σε έναν από τους διακεκριμένους πελάτες μας, οι συνεντεύξεις ξεκινούν τον Ιανουάριο του 2020.
Παρακαλούμε στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα, αναφέροντας τη θέση εργασίας.