11 Δεκ

Ζητείται νέα για κουζίνα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κουζίνα
Αρμοδιότητες: Παραγωγή Σάντουιτς, χυμοί, σφολιάτα
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία η χωρίς
Η εταιρία προσφέρει: Δυνατότητα εκμάθησης, 5θήμερο εργασίας

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιαν
Αθήνα [ΜΑΡΙΟΣ]

Από ψητοπωλείο στην Πετρούπολη, ζητείται ΨΉΣΤΗΣ για βραδινή απασχόληση, έως 40 ετών, για σταθερό 6 ήμερο ωράριο, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Πληρωμή κάθε μέρα, ασφάλιση, δώρα, ένσημα με όρεξη για δουλειά.

23 Ιαν
Αθήνα [Νίκος]

Ζητείται υπάλληλος νέος/α κατά προτίμηση με προϋπηρεσία, για υπερσύγχρονο πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Κέντρο. Οπωσδήποτε καθαρό ποινικό μητρώο.

20 Ιαν
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ αρτεργάτης για αρτοποιείο στο Κορωπί. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Θέση Αρτεργάτη". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ - 16:00μ.μ

20 Ιαν

ΖΗΤΕΊΤΑΙ αρτεργάτης για αρτοποιείο στην Άνω Γλυφάδα. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Θέση Αρτεργάτη" Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ - 16:00μ.μ

20 Ιαν

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στο Κορωπί. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη για Κορωπί". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 16:00.