11 Δεκ

ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΠΟΥΦΕ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΠΟΥΦΕ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ/ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
ΠΛΗΡΕΣ ΩΡΑΡΙΟ.
ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΛΕΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Αθήνα [Γαλάτσι]

Ζητούνται μάγειρες και διανομείς για κατάστημα εστίασης στο Γαλάτσι. Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό στο παρακάτω email.

07 Ιαν
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Διανομείς για ψητοπωλείο Περιοχή: Ζωγράφου, Αττική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Κατοχή δίκυκλου Παροχές: Ωρομίσθιο 4 ευρώ Ασφάλιση Κυλιόμενα ρεπό Μερική ή Πλήρης Απασχόληση

03 Ιαν

Η ManDynamic αναζητά  Άτομο για μπουφέ για 24ωρη Αλυσίδα Αναψυκτηρίων Περιοχή:  Αττική, Νίκαια Αρμοδιότητες: Ψήσιμο Σφολιατοειδών Παραγωγή Καφέ Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση παραγωγής καφέ Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ Ασφάλιση Κυλιόμενα ωράρια

27 Δεκ

Η ManDynamic αναζητά Διανομείς για Ζαχαροπλαστείο-Κρεπερί Περιοχή: Χαϊδάρι , Αττική Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή Δίκυκλου Περιοχές εξυπηρέτησης: Χαϊδάρι, Αιγάλεω, Αγ. Βαρβάρα, Περιστέρι, Κορυδαλλό Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Παροχές: Ωρομίσθιο, 4 ευρώ/ώρα Ασφάλιση Ωράριο 15.00-00.00

20 Δεκ
Αθήνα [LE BRUNCH]

ΜΠΟΥΦΕ ΣΕ ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΦΕ-ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ-ΧΥΜΟΥΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΣΤΙΑΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ-ΑΣΦΑΛΕΙΑ